Güvenli Otomobiller

Güvenli Otomobiller

Güvenli Otomobiller

Kullandığınız otomobilin güvenilir olması, size sürüş keyfini daha çok yaşatırken daha güvenli bir yolculuk yapmanızı da sağlayacaktır. Sizler için hazırladığımız güvenli otomobiller listesini incelerseniz güvenli sürüş keyfi arayan biriyseniz seçeceğiniz araç konusunda daha kolay karar verebileceksiniz. Günümüzde daha güvenli otomobil üretmek için araç firmaları birbirleri ile yarış halindedir. Bu da piyasaya daha güvenilir araçların girmesini sağlamıştır. Yapılan istatistiklerde Japon firmalarının diğer firmalara göre daha güvenilir araç ürettiğini göstermektedir. Bu yapılan güncel liste yaklaşık 46 bin aracın test edilmesi sonucu oluşturulmuştur.

Güvenilir araçların başında bir Japon firması olan Toyota Yaris geliyor. Toyota Yaris beş yıllık ya da yüz bin kilometrelik yolda %98.50 gibi bir güvenilirlik oranı veriyor. Toyota Yaris’i Subaru Forester yaklaşık %97.60’lık bir oranla izliyor. Subaru Forester aracından başka diğer araçları için de artık daha güvenli sloganı ile satışa sunulmuştur. Subaru’dan sonra listede Honda Jazz, Hyundai İX35, Skoda Yeti, Toyota Pruis, Vauxhall Agila, Toyota İQ, Honda Accord ve Skoda Superd geliyor. 2010 güvenli araç ödüllerine layık görülen bu araçları tercih ederek güvenli sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Güvenilir Otomobil

Güvenilir Otomobil

Vauxhall Agila

Vauxhall Agila

Bir önceki yazımız olan Sararmış Araba Farları Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Araba Farı Parlatma Yöntemi, Araba Farı Temizleme İşlemi ve Araba Farı Temizleme Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git