Hakkımızda

Ulaşımda lüks olmaktan çıkıp büyük bir çoğunluk için bir mecburiyet haline gelmiş olan otomobil modelleri, çok çeşitli donanım seviyeleri ile sitemizde yer alıyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden sıfır model binlerce otomobil ilanının yer aldığı sitemiz, hayallerdeki modele en hızlı şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor.

Sıfır model araçlar için yapacağınız aramalarda fiyat bültenlerinin yanı sıra, araç model yılı, vites tipi, kasa tipi, yakıt türü, araç göreselleri, motor hacmi, motor gücü, çekiş tipi, renk, garanti ve donanım özellikleri gibi birçok bilgiye sitemizden ulaşabilirsinz. Anahtar kelime araması yaparak istediğiniz sonuçlara daha hızlı şekilde ulaşabilir ve özelleştirdiğiniz arama kriterlerinizi kaydedebilirsiniz.

Volkswagen’den Mercedes’e, BMW’den Audi’ye, Honda’dan Chevrolet’ye,Toyota’dan Ferrari’ye ve Ford’dan Hyundai’ye tüm otomobil markaları, farklı donanım seviyelerindeki Sedan, Hatchback, Coupe, Cabrio ve Station Wagon modelleri ile ilgili bilgiler paylaşıyoruz. Aracınızın bakımı, araç arızaları, lastik değiştirme, lastik seçimleri gibi konularda da sizleri doğru bir şekilde bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Yıllık ve aylık olarak yapılan sıfır otomobil markalarının kampanyaları hakkında güncel bilgiler veren Uyguntasit.com sitesi sizlerin daha cazip ve uygun fiyatlarla araç sahibi olmanızı amaçlıyor.

İlanlarda yer alan yüksek kaliteli fotoğraflardan ve videolardan ilgilendiğiniz modeli incelerken, araç ile ilgili açıklamaları okuyarak detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Sayfa başına git