Honda Accord İncelemesi

2014 Honda Accord

2014 Honda Accord

Yeni Honda Accord aracı her yönden güçlü bir araç olduğunu kanıtlamış ve hatlarında bulunan keskinlikler sayesinde ön plana çıkan bir araç olmayı başarmıştır. Ön ızgara, arka far grubu ve ön tampon farklılıkları sebebiyle önceki yıllarda çıkan bu modelin arabalarına göre farklılıklar gözlenmektedir. Ayrıca yine önceki modellere göre renk farklılıklarının olması da arabayı etkili hale getiren bir diğer etken. Honda Accord’da ek olarak jant renkleri özellikleri de eklenmiş görünüyor. Son teknoloji kullanılarak üretilen deri koltuklar sayesinde aracınız daha da güçlü bir görünüm elde ediyor.

Honda Accord İç Tasarım

Honda Accord İç Tasarım

Dış görünüşünden bahsettiğimiz Honda Accord, motor olarak da 2.0 i-VTEC bir motora sahip ve 156 PS’lik bir güçle çalışabiliyor. Yakı tüketimi olarak da yapılan testler sonucunda şehir içinde 10.2, şehir dışı kullanımlarında ise 5.7 litrelik bir harcama yapıyor. Bu oranlar ile bundan önceki senelerde çıkan modellerine göre daha ekonomik bir araç olduğunu söylememiz mümkün. Fiyatı konusunda şu an 113.775 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Honda Accord İncelemesi

Honda Accord İncelemesi

Bir önceki yazımız olan 2014 Model Fiat Linea İncelemesi başlıklı makalemizde 2014 Model Fiat Linea ve Fiat Linea Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git