Honda Accord Taşıt İncelemesi

Honda Accord Modeli

Honda Accord Modeli

Honda Accord tasarımı ve motoru ile güçlü görünen bir araba modelidir. Tasarımında tercih edilen keskin hatlar sayesinde iyi bir araba markası olma ünvanını kazanmıştır. Honda Accord yeni modellerinde önceki yıllardan farklı olarak ön tampon, arka far grubu ve ön ozgara değişiklikleri bulunmaktadır. Yine Honda Accord’un önceli modelleri arasındaki farklardan bahsetmek gerekirse jant renklerinin ve kaporta boyası değişikliklerinin olduğunu da söyleyebiliriz. Son teknoloji ile üretilen iç tasarım deri koltukları da rahatlığı ön plana çıkaran dekorasyonunu göstermektedir.

Honda Accord’un motor gücü de yine dış görünüşünün güçlü görünmesini doğrular nitelikte. 2.0 i-VTEC motora ve 156 PS’lik motor gücüne sahip araç, şehir dışında 5.7, şehir içinde ise 10.2 litre yakıt tüketiyor. Önceki modellerine kıyasla daha ekonomik olduğunu söyleyebileceğiniz Honda Accord, 113.775 TL’den satışa sunulmakta. Direksiyon arkası kulakçıklar sayesinde vites değiştirme gibi bazı özelliklerin eklendiği bu yeni Honda modeli araç severler için güzel bir tercih olacağa benziyor.

Honda Accord İç Tasarımı

Honda Accord İç Tasarımı

Honda Accord Taşıt İncelemesi

Honda Accord Taşıt İncelemesi

Bir önceki yazımız olan Peugeot 2008 1.6 HDi 2014 Model başlıklı makalemizde Peugeot 2008 Araç Tasarımı, Peugeot 2008 İncelemesi ve Peugeot 2008 Nasıl Bir Araba hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git