Honda Civic Eylül Kampanyası

Yenilenen 2015 Honda Civic

Yenilenen 2015 Honda Civic

Bilindiği üzere Honda’nın en popüler aracı olan Civic, dünya genelinde kendine alıcı bulabilen nadir otomobillerden birisi. Hangi ülkeye giderseniz gibi mutlaka Civic’lerle karşılaşırsınız. Bu başarının elde edilmesinde Civic’in sahip olduğu donanım ve sağlamlığında önemli bir payı olduğunu belirtmekte fayda var.

2015 Honda Civic İç Tasarım

2015 Honda Civic İç Tasarım

Eylül ayı, yeni bir Civic sahibi olmak isteyenler için çok uygun bir dönem olarak dikkatleri çekiyor. 2015 model Honda Civic Sedan modeller için uygulanan cazip finansman desteklerine mutlaka göz gezdirmekte fayda var. 30 Bin TL’lik krediyi 18 ay vade ile size sunan Honda, aynı zamanda 0,92’lik faiz oranıyla da yüzünüzü güldürmeyi başaracaktır. Finansman desteği son derece cazip olsa da bu destekten yararlanmadan araç sahibi olmak isteyenlere de taksit erteleme imkanı sunulmuş durumda.

2015 Honda Civic Renk Seçenekleri

2015 Honda Civic Renk Seçenekleri

Eğer ki finansman desteklerinden yararlanmadan yeni bir Honda Civic Sedan almak isterseniz taksitleriniz 2016 Mart’ta ödemeye başlayacaksınız. Taksit erteleme fırsatı sayesinde şuan için üzerinizdeki yükü hafifletebileceksiniz. Honda’nın sizlere sunduğu bir diğer fırsat ise aracı nakit olarak almak isteyenlere tanına nakit indirimi. Bunun yanı sıra Honda’nızı yenilemek isterseniz takas indiriminden de yararlanabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. 1.500 TL’lik takas indirimi sayesinde yüzünüzün güleceğini düşünüyoruz. Son olarak satın aldığınız Civic’lerde 2.500 TL değerinde navigasyonun hediye edildiğini de belirtmek gerekiyor.

2015 Model Honda Civic

2015 Model Honda Civic

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git