Honda Civic Hatchback Güncel Fiyat Listesi

Yenilen tasarımıyla Yeni Honda Civic Hatchback. Honda tutkunlarının yeni adresi olmaya aday.  Civic Hactchback’in Dış görünüşüne yapılan ufak ve keskin dokunuşlar daha sportif bir görünüm kazandırmış.  Entegre ızgaraya sahip sportif ön tasarım ilk önce dikkat çeken unsur olarak gözüküyor, gövde renginde arka spoyler ve 17 inçlik alüminyum alaşım siyah jantlar dış görünüme ayrı bir çekicilik katıyor.

2016 Honda Civic Hachback Dış Görünüm

2016 Honda Civic Hachback Dış Görünüm

Honda’nın Civic’lerde en önem verdiği unsurların başında şüphesiz sürücünün koltukta kendini iyi hissetmesi geliyor.  Kumanda elemanlarının görünümünden dokunma anında verdiği hisse ve yan yükseltileri güçlü koltukların konforuna kadar, iç mekandaki her detay, büyük bir özen ve dikkatle şekillendirilmiş. Hız gösterdesi ve anlık tüketim göstergesi görüşü diğer Civic’lerde olduğu gibi çok güzel konumlandırılmış.

Honda Civic Hatchback 2017

Honda Civic Hatchback 2017

 

Honda Civic Hatchback de yeni tasarlanan koltuklarda farklı bir katlanma imkanı sunuyor bu şekilde bagaj hacmi de  1308 Litreye kadar çıkarılmış. Kısacası yeni Civic yenilenen tasarımı ve sportif agresif sürüş zevkiyle alıcıların Honda yetkili bayilerinde bekliyor.

1.4L benzinli ve 1.6L Dizel motor seçenekleriyle yeni Civic;  Comfort Elegance ve Sport donanım paketleriyle satışa sunuluyor

 

2016-Honda-Civic-Hatchback-Ön-Konsol

2016-Honda-Civic-Hatchback-Ön-Konsol

 

2016  Honda Civic Hatchback Fiyat Listesi

1,4L i-VTEC Comfort Benzin 64,430 TL
1,4L i-VTEC Elegance Benzin 68,930 TL
1,6L i-DTEC Comfort Dizel 77,530 TL
1,6L i-DTEC Elegance Dizel 82,030 TL
1,6L i-DTEC Sport Dizel 83,730 TL

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git