Honda Civic Modelinde Kasım Kampanyası

Honda Civic Kasım Kampanyası

Honda Civic Kasım Kampanyası

Geçtiğimiz Ekim Honda’nın en çok beğenilen modeli Civic’e büyük ilgiden dolayı Honda’dan yine müşterilerini sevindiren bir kampanya da Kasım ayına özel geldi. Honda’nın en çok tercih edilen modeli Civic performansı, tasarımı ve duruşuyla her zaman ilgi odağı olmuştur. Mart 2015 ayında ödemelerine başlayabileceğiniz Honda Civic’de elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

2014 Civic Kampanyaları çok ilgi gördüğünden dolayı stoklar hızlı bir şekilde tükenmektedir. Bu kampanyada da 2014 Honda Civic’ler stoklarla sınırlıdır. 30.00 TL değerine kadar kredi imkanı sunan 2014 Honda Civic kampanyası müşterilerine çok cazip otomobil sahibi olma imkanı sunuyor. 18 aya kadar vade süresi belirlenebilen kampanyada ödemeler Mart 2015’e kadar ertelenebiliyor. Ayrıca kredi faiz oranı sadece 0.78. Kampanya kapsamındaki yeni Honda Civic modelleri deri koltuk döşemesi rahat sürüşü ve harika duruşuyla birlikte birçok teknolojik özelliklere sahip.

Honda Civic İç Tasarımı

Honda Civic İç Tasarımı

Honda Kampanyaları

Honda Kampanyaları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git