Honda Civic Şimdi Al Eylülde Öde Kampanyası

Honda Civic Eylül Kampanyası

Honda Civic Eylül Kampanyası

Honda hayranları Nisan ayından da seviniyor. Birbirinden cazip kampanyalar ve ödeme koşullarıyla kolaylıklar sunan Honda, en çok sevilen modellerinden birisi olan Honda Civic’ler için Nisan ayına özel kampanyalar sunuyor. Şimdi ilkbaharda bir Honda Civic Sedan sahibi olanlar, ödemelerini sonbaharda yapmaya başlıyor. Nisan ayı içerisinde kredi alan yada LPG’li bir Honda Civic’e kavuşmak isteyen sürücüler, Nisan ayında düzenlenmiş olan kampanya dahilinde sahip oldukları araçların ödemelerine Eylül ayında başlıyorlar. Üstelik kampanya kapsamında Yeni Honda Civic Elegance Smart satın almak isteyenler için 2.250 TL’lik dokunmatik ekran ise hediye geliyor. Eğer bir Honda sahibi olmak istiyorsanız şimdi tam sırası.

Honda Civic Kredi Tablosu

Honda Civic Kredi Tablosu

Kampanya Koşulları

  • Kampanya  stoklarla sınırlı olup, 30 Nisan 2014’e kadar geçerlidir.
  • Kampanyada sadece Honda Civic Sedan,Honda Civic Eco ve Honda Civic Smart modeller için geçerlidir. Honda Türkiye A.Ş. kampanyanın içeriğini değiştirmek ya da kampanyayı tümü ile ya da kısmen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
  • Kredi uygulaması anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sağlanır Kredi kuruluşlarının kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Honda Finans ve Honda Türkiye A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • Yıllık Ferdi Kaza Sigortası ve istihbarat ücreti yaklaşık 65 TL’dir ve belirtilen maliyet oranlarına dahil edilmiştir. Sigorta bedeli yaklaşık bir değer olup, müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
  • LTV oranı, nihai fatura değeri elli bin Türk Lirası’nı aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirası’nın üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır.
  • İlanda verilen detaylı kredi tablosu hemen ödeme yapılması koşuluyla, eşit ödeme kapsamında aylık ödenecek taksitleri belirtmektedir. “Şimdi al Eylül 2014’te öde” kampanyası için faiz oranları ve aylık ödenecek taksit tutarları farklı olup, detaylı bilgiye Honda Yetkili Satıcıları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • Finans kuruluşları tarafından faiz oranları üzerinde gerçekleşecek herhangi bir değişiklik kampanyaya yansıtılabilecektir.
  • Civic Sedan CO2 emisyonu (gr/km) 154, birleşik yakıt tüketimi 6.7 lt/100 km. değerindedir.
  • Civic Sedan Eco LPG uyumlu modelimizde BRC marka LPG kiti kullanılmakta ve işlem Honda Yetkili Satıcıları tarafından yapılmaktadır.
  • 7″ dokunmatik multimedia ekran yanlızca Civic Sedan Elegance Smart modelinde bulunmaktadır.
Honda Civic Şimdi Al Eylülde Öde

Honda Civic Şimdi Al Eylülde Öde

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git