Honda Civic Yıl Sonu Kampanyası

2016 Honda Civic Sedan Renk Seçenekleri

2017 Honda Civic Sedan

Son yıllarda kendisinden sıkça bahsettiğimiz Honda bu kampanya ile de eski yıla güzel veda ediyor. Honda Civic yıl sonu kampanyası yeni araç almak isteyenler için geliyor. Honda’nın son yıllardaki satışları müşteri yoğunluğunu bilmenize yetiyor. Ayrıca araç içerisindeki sıra dışı tasarımı ile de alıcılarını memnun ediyor. ÖTV zammı ile herkes sıfır araç almaktan çekinir oldu bunun bir önemi olmadığını size gösteren firma 2016 Aralık ayı boyunca aldığınız Honda Civic Sedan model araçlarda ÖTV indirimi uygulayacağını duyurdu. Tümüyle farklı bir görünüş ve yeni özellikler kazan Honda Civic sizi bayiler bekliyor. Yakıt tüketimi konusunda iyi bir yerde olan araç az yakıtı ile alıcısının cebini düşünüyor. Aracın yakıt tüketimi ise 6.7-7 Lt/100 Km’dir.

Honda Civic Kampanya Detayı

Bu kampanya bakanlar kurulundaki ilgili madde ile ilişkili olarak binek otomobiller için tanımlanmıştır. Bu kampanya sadece Honda Civic sedan modelinde geçerlidir ayrıca model bazındaki değişikliklere bakılarak 2,217 TL-2,812 TL arasında bir indirim değeri ile değişmektedir. Alacağınız araç Honda Civic’lerin yeni kasaları üzerinde fiyat uygulaması olarak geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanarak araç almak istiyorsanız son tarihi 31 Aralık olarak firma belirlemiş durumda bundan dolayı elinizi biraz çabuk tutarsanız aracı daha uygun almış olursunuz.

Honda Civic Tanıtım

Honda’nın 2016’da çıkarmış olduğu yeni kasası ile bütün tasarımları ve kuralları baştan yazdılar. Yeni model araçlarda farlar daha önde tutulurken bu araç çizgilere daha çok yer verilmiştir. Ön kaput üzerinde bulunan simetrik çizgiler aracın havasını ortaya çıkarmıştır. Farlardan sadece yolcu kapısına kadar giden çizgiler ise araca ayrı bir görünüş vermiş durumda. Aracın burun kısmının bir önceki kasa modeline göre daha dik durduğunu söylememiz mümkün. Logonun olduğu kısımdaki detaylar ise aracın görünüşüne büyük etkide bulunmuş. İçerisinde diğer araçlardan farklı bir imaj yakalayan firma bu araçta da onu ortaya koymuş olduğunu görmemiz mümkün. Fiyatına oranla iç kısmı daha kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Ön konsolunun başka firmalarda görmesek de alıcılarının memnun olduğundan şüphemiz yok alışılmışın dışında bir içyapısı bulunmakta. Aracın arka stop lambalarında bulunan ayrıntıları başka firmada görmeniz mümkün değil bu kasa üzerinde çok çalışıldığını görmemiz böyle ayrıntılardan belli oluyor. Yan kısmında bulunan çizgilerin aracın görünüşündeki karizmaya çok etkisi olduğunu söylemeden geçemeyiz.

2016 Honda Civic Sedan

2016 Honda Civic Sedan

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git