Honda Mart Ayı Kampanyası

2015 Model Sedan Honda Civic

2015 Model Sedan Honda Civic

Honda geçtiğimiz iki ay içerisinde yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve önemli de bir satış rakamına ulaşmıştı. Bu yılın ilk çeyreğini olabildiğince kârlı kapatmak isteyen marka kampanyalarına da devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda taksit öteleme kampanyası uygulayan Honda, aynı uygulamayı devam ettiriyor. Sedan Civic’ler için geçerli olan kampanya kapsamında eğer ki otomobil taksitli olarak alırsanız ilk taksiti önümüzdeki ay değil, ağustos ayından ödemeye başlıyorsunuz.

2015 Sedan Honda Civic İç Görünüm

2015 Sedan Honda Civic İç Görünüm

Bu kapsamda 30 Bin TL’lik bir finansman imkanı sağlayan Honda, 18 ay vadeli olarak %0.78 faiz oranı ile kredi veriyor. Almış olduğunuz finansman desteği sayesinde 2015 model Sedan Honda Civic otomobiline sahip olabiliyor ve taksitleri de ödemeye ağustos ayında başlıyorsunuz.

Özel Fırsatlarla Honda Civic

Özel Fırsatlarla Honda Civic

Honda’nın mart ayı için sunduğu fırsatlar sayede finansman desteğiyle de sınırlı değil. Elindeki otomobili yeni Honda otomobil ile takas etmek isteyenler için de son derece cazip fırsatlar söz konusu. 1.500 TL’lik takas indiriminden yararlanarak hem elinizdeki otomobili satmakla uğraşmıyor, hem de önemli bir indirime sahip olabiliyorsunuz. Honda’nın bu kampanyası 31 Mart tarihine kadar geçerli. Yani elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor.

Honda Civic'e Özel Kampanya

Honda Civic’e Özel Kampanya

Etiketler:

Honda Mart Ayı Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. sadık dedi ki:

    honda civic hakkında bilgi verebilirmisiniz birde hasta raporuyla ne kadar indirimi olur tlf no 0537 849 5776

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git