Hyundai Blue Card Kış Fırsatları

Hyundai Blue Card Kış Fırsatları 4

Hyundai Blue Card Kış Fırsatları 4

Araç satın almak için birçok markayı gezdiniz fakat bir türlü karar veremiyorsunuz. Birçok markanın cazip indirimleri var fakat bir tanesi sadece indirimlerle değil alternatif fırsatlarla da sizlere büyük avantajlar sağlıyor. Hyundai tarafından piyasaya sürülen Blue Card özelliği sayesinde sadece bir araç satın almıyorsunuz. Ya da yetkili bayi ile sadece araç satış işlemleri sırasında görüşüp sonrasında bir daha irtibat kurmamak gibi durumlar olmuyor. Blue Card sizleri gündelik yaşamınızda da avantajlı konuma geçirmek adına önemli kampanyalar sağlıyor. Blue Card sahipleri Hyundai araçlarının periyodik bakım, fren, debriyaj, süspansiyon, egzoz, klima parça ve işçiliklerinde % 18’lik indirim fırsatından yararlanabiliyor. Bu sayede aracınızı zorlu kış koşullarına karşı daha dayanıklı ve emniyetli bir hale getirebiliyorsunuz. Daha önce bunları yaptıranlar bilir, %18’lik indirim ciddi manada bir ücret demektir. Ayrıca kampanyanın 8 Aralık ile 21 Aralık arasında geçerli olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Tüm bunların yanı sıra Blue Card’ın gündelik yaşamda da sizleri avantajlarla buluşturduğundan söz etmiştik. Blue Card anlaşmalı markalardan tatil turları, giyimde, kitapevlerinde, kuru temizle de ve daha birçok alanda size % 25’lik bir indirim daha sunuyor. Böylelikle Blue Card sahipleri hem araçlarının bakımını indirimli bir şekilde yapabiliyor hem de gündelik yaşamdaki masrafları biraz daha aşağıya çekme imkanına kavuşuyor. İşte bu yüzden bir Hyundai aracına sahip olmak sadece araç sahibi olmak anlamına gelmiyor.

Bir önceki yazımız olan KIA Aralık Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde 2014 KIA Aralık Ayı Kampanyası, KIA ve KIA Aralık Ayı Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git