Hyundai Ekim Ayı Kampanyası

Hepimizin Hyundai’nin düzenli olarak yaptığı kampanyalara alışmış durumdayız. Prestijli otomobil üreticisi normalde tüm modellerini kapsayan kampanyalarla karşımıza çıkmaya bizleri alıştırsa da bu sefer belli başlı modelleri kapsayan bir kampanya düzenlemiş durumda. Fakat söz konusu belli başlı modeller içinde çok ciddi avantajlar söz konusu.

2015 Hyundai i30 Fırsatları

2015 Hyundai i30 Fırsatları

Son dönemde her geçen gün popülerliği artan Accent Blue için özel bir kampanya yapan Hyundai, finansman desteği ile karşımıza çıkıyor. 18 Bin TL’lik krediyi 18 ay vade ile bizlere sunan Hyundai üstelik söz konusu kredi için herhangi bir faiz de istemiyor. Yani %0’lık faiz üzerinden kullanacağınız finansman desteği yeni bir Accent Blue sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır diye düşünüyoruz. Ayrıca ekim ayı boyunca Accent Blue sahibi olmak isterseniz 2.450 TL’lik premium paket sizlere ücretsiz olarak sunuluyor.

2015 Hyundai Accent Blue Fırsatları

2015 Hyundai Accent Blue Fırsatları

Bunun yanı sıra her ne kadar i20 ve i30’un gölgesinde kaldığı düşünülüyor olsa da satış rakamları pekte öyle gözükmeyen i10 içinde ayrıca bir kampanya hayata geçirilmiş durumda. i10 için başlatılan kampanya dahilinde 15 Bin TL’lik finansman desteği 15 ay vade ile kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra söz konusu kredi de %0’lık faiz ile sizlere sunuluyor.

2016 Hyundai Tucson Fiyatları

2016 Hyundai Tucson Fiyatları

Son olarak i30 modelinde de %0 faizlik bir kredi desteği mevcut. 18 Bin TL’lik kredi 18 ay vade ile kullanılabiliyor. Ayrıca 3 Bin TL’lik satış desteğinin de sağlandığını belirtmekte fayda var.

2015 Hyundai i20 Kampanyası

2015 Hyundai i20 Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Carrefour İçerenköy AVM'den Kia Sportage Kampanyası başlıklı makalemizde 2015 Model Kia Sportage, Carrefour Araba Kampanyası ve KIA hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git