Hyundai Haziran Kampanyası

Hyundai ix35'te Cazip Fırsatlar

Hyundai ix35’te Cazip Fırsatlar

Ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren Hyundai, son dönemin en fazla talep edilen otomobil üreticileri arasında kabul ediliyor. Sürekli olarak müşterilerini kampanyalar ile mutlu etmeyi başaran Hyundai, bu sene Türkiye pazarındaki 25. yılı sebebiyle peşi sıra kampanyalara devam ediyor.

Hyundai i30 Fırsatları

Hyundai i30 Fırsatları

25. yıl etkinlikleri çerçevesinde ilk olarak Hyundai i10 için bir kampanya hazırlamış durumda. 15 Bin TL’lik kredi 15 ay vade ile sunularak finansman noktasında avantajlı bir destek sağlanmış oluyor. Accent Blue , Hyundai i30 ve Elantra modellerinde ise 20 Bin TL’lik kredi 20 ay vade ile sizlere sunulmuş durumda. Piyasaya çıktığı günden bu yana kendi segmentinin en fazla talep edilen araçları arasında gösterilen Hyundai ix35’te de avantajlı fırsatlar sunuluyor. Eğer ki ix35 gibi konfor, güvenlik ve yakıt tüketimi odaklı bir araca sahip olmak isterseniz 30 Bin TL’lik krediyi 20 ay vade ile kullanabiliyorsunuz. Ayrıca tüm bu kredileri %0 faiz imkanıyla kullanacağınıza da unutmamakta fayda var diyebiliriz.

2015 Model Hyundai Accent Blue Kampanyası

2015 Model Hyundai Accent Blue Kampanyası

Bunların yanı sıra biraz önce saydığımız Accent Blue, Hyundai i30 ve Elantra modellerindeki kredi tutarları sizler için yeterli gelmediyse 40 Bin TL’ye kadar ikinci bir finansman destek seçeneğinde de yararlanabilirsiniz. 30 ay vadeli bu destekte %0.71’lik cazip faiz oranlarının kullanıldığını da belirtmekte fayda görüyoruz.

2015 Hyundai Elantra Kampanyası

2015 Hyundai Elantra Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Carrefour İçerenköy AVM'den Kia Sportage Kampanyası başlıklı makalemizde 2015 Model Kia Sportage, Carrefour Araba Kampanyası ve KIA hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git