Hyundai İ10 2018 Yaz Fiyat Listesi

yeni hyundai i10

Birçok firmanın yapmış olduğu yaz kampanyaları döviz kurlarındaki artış nedeniyle tüketici için çok da cazip bulunmadığı görünüyor. Hyundai İ10 2018 fiyat listesine baktığımızda bir önceki aylara göre kurdaki artışa bağlı yeni fiyat düzenlemesinin yapıldığını söyleyebiliriz. Yaz başı ve bayram kampanyalarıyla bütün firmaların ellerinde bulunan araçları çıkarmak için bir çalışma içinde olduğunu düşünmekteyiz fakat sıfır araç almak isteyenler için yetkili bayilerin ek fırsatlarını da değerlendirmek faydalı olacaktır. Hyundai’nin birçok aracında zaten indirim bulunmakta hatta bazı araçlarında kampanya yapmış olan firma Hyundai İ10 için kampanya bilgilerini başka bir yazımızda kaleme alacağız. Hyundai İ10 fiyat listesindeki değerlere baktığımızda aracın ucuz araçların sınıfında olduğunu görmemiz mümkün fakat bu ucuzsa kalitesizdir anlamına gelmez ucuza kaliteyi alıyorsunuz gibi düşünebilirsiniz. Fiyatına oranla Hyundai İ10 kaliteli bir araçtır. Hyundai İ serisindeki başlangıç aracı olan İ10 yakıt olarak da çok uygun değerler göstermektedir. Hyundai İ10 fiyat listesini sizler için kaleme alırken bunun yanında araç ile ilgili kısa bir tanıtım yazısını da araç ile ilgili fikriniz olsun diye kaleme alacağız.

Hyundai İ10 Tanıtımı

Aracın dış tasarımında Hatchback kasa tipi tercih edilmiş fakat birçok Hatchback araçtan ufak bir kasa tipine sahip olan araç fiyat ile de orantılı bir görünüme sahip olmuş. Ufak yapısı ile yeni araç kullanmaya başlayanların korkulu rüyası park etme sorununu bu araç ile başlayarak çözebilirsiniz. Bu araç yukarıda da belirtiğimiz gibi İ serisi araçların başlangıcıdır fakat donanım ve kalite olarak diğer serilerden pek fark bulunmamaktadır. Düşük yakıt tüketimi ve donanım paketlerinin genişliği ile tercih edilebilecek olan aracın iç kısımda iki renk kullanılmıştır. Turuncu ve siyah renginin uyumunu bu araç içerisinde yakalamış olan firma iki rengi de kıvamında kullanarak araçtan sıkılmanızı önlüyor. İç hacim olarak küçük kalacağını düşündüğümüz aracın güvenlik olarak fiyatına göre çok iyi bir noktada olduğunu söyleyebiliriz. Standart bir ibre görünümü ve sade bir konsol kullanılmış olan araç içerisinde hareketliliği renklerin değişimi ile yakalanmaya çalışılmıştır.

2017 Yeni i10

yeni-i10-ic-tasarim

Hyundai İ10 Fiyat Listesi

2018 Model Yılı Önerilen Satış Fiyatı
i10 1.0 D-CVVT JUMP (BENZİNLİ) 82.450 TL
i10 1.0 D-CVVT JUMP (LPG) 85.950 TL
i10 1.0 D-CVVT JUMP OTM. (BENZİNLİ) 85.950 TL
i10 1.0 D-CVVT STYLE OTM. (BENZİNLİ) 88.050 TL
i10 1.2 D-CVVT STYLE OTM. (BENZİNLİ) 90.000 TL
i10 1.2 D-CVVT ELITE OTM. (BENZİNLİ)

i10 1.2 D-CVVT STAR OTM. (BENZİNLİ)

92.400 TL

 

98.400 TL

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git