Hyundai İ10 Yıl Sonu Kampanyası

yeni-i10

Hyundai’nin yıl sonu kampanyası nakit ödemelerde 4700 TL’den başlayan fiyat ile indirim sizi bekliyor. Hyundai’nin son yıllardaki satışlarında artış olduğunu söylemeliyiz bunun nedeni ise fiyatlarına oranla çok iyi donanıma sahip araçlar üretmesi. Bu satış değerlerinin yükselmesine neden olan seri ise İ serisidir. Araçlar hem spor hem de iç hacim olarak çok ideal. İ10 bu serinin fiyat olarak en uygun olanı diğerlerinden biraz daha ufak olan araç fiyat olarak da diğerlerinde çok uygun. Kalite ve deneyimi gözeten bir alıcı iseniz hem de fiyatı uygun arıyorsanız Hyundai Bayilerine gitmenizi tavsiye ederiz. Bu kampanyanın bitmesine az süre kaldı bundan dolayı elinizi biraz çabuk tutmalısınız. Hyundai İ10 Yıl sonu kampanyası 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi ve araç hakkında bilgiyi sizin için kaleme alıyoruz.

Hyundai i10

Hyundai İ10 Kampanya Detayı

Kampanya belirli tarihler arasında geçerli olacak bundan dolayı elinizi çabuk tutun son geçerlilik tarihi ise 31 Aralık 2016’dır. Hyundai İ10 modelinde yapmış olduğu kampanya tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden indirim yapılmasıdır. Bu indirim tutarı ise 4700 TL gibi güzel bir rakamdır. Araçların fiyatlarına oranla zaten güzel bir fiyat diyebiliriz. Bu kampana aracın sadece bir donanım paketinde geçerlidir. Bu donanım paketi ise 1.0 D-CVVT Jump’dir. Hyundai İ10 1.0 D-CVVT Jump versiyonu aracı satın almak isteyenler için güzel bir indirim fiyatı olduğunu düşünüyoruz almak isteyenler biraz hızlı davranmalılar.

A Segmenti Hyundai i10

A Segmenti Hyundai i10

Hyundai İ10 Tasarım  

Önden baktığımız zaman aracın çok şeker şekilde olduğunu söylememiz mümkün. Tatlı bir model olan aracın ön kısmındaki LED ayrıntıları da çok iyi durmuş. Aracın ufak bir görünüme sahip olması da hem park sıkıntısı çekenler için ideal hem de ufak ailesi olanlar için yeterli olacak bir araçtır. Tam bir haylaz çocuk görünümüne sahip olan araç çok keyifli araç sürüş keyfi sunacaktır. İç kısmı da uygun bir donanıma sahip fiyatına göre çok iyi özellikler olduğunu söylememiz mümkün. Koltuk üzerindeki renkli desenlerin uyumu araca çok iyi bir hava katmış. İçerisinde keyifli bir yolculuk geçireceğiniz bu araç uygun fiyatı ile bayilerinde alıcılarını bekliyor.

yeni-i10-ic-tasarim

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git