Hyundai İ20 Yıl Sonu Kampanyası

Hyundai i20

Hyundai araç almak isteyenler için tam zamanı Hyundai İ serisinden olan araçlarında ( İ30 Hariç ) nakit indirimi yapıyor. Bu nakit indirimi hem İ10 hem de İ20’lerde mevcut. Bunun haricinde sıfır faiz ile kredi imkanını Sadece İ20 üzerinde yapıyor. Hyundai İ20 yıl sonu kampanyası kısaca belirli bir indirim tutarı ve sıfır faizli kredi imkanı sağlıyor. İndirim tutarını firma 1750 TL olarak belirlemiş olup kredi için ise 20.000 TL’lik kredinize 20 ay vade imkanı ve sıfır faiz oranı olan kredi avantajı sunuyor. Hyundai İ20 yıl sonu kampanyasına katılmak isteyenler için son tarih 31 Aralık 2016’dır. Hyundai İ serisindeki araçları ile müşteri potansiyelini artırmıştır hem uygun fiyatlı araçlara sahip olup hem de fiyatının üzerinde bir donanım paketi hazırlayan firma size uygun fiyatta kaliteyi getiriyor. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için bu yazıyı kaleme alıyoruz.

2016 Model Hyundai i20

2016 Model Hyundai i20

Hyundai İ20 Kampanya Bilgisi

Bu kampanya belirli bir tarihe kadar geçerlidir bu tarih ise 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyenler size yakın Hyundai yetkili servislerine gidebilirler. Kampanya üzerinde bahsedilen indirim bedeli sadece tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden yapılır. Kredi alımlarında geçerli olan sıfır faizli kredi imkanı ise gerçek kişilerin bireysel araç alımlarında geçerli olup bunun yanında tüzel kişilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu Hyundai kredi taşıt kredileri üzerinde geçerlidir. Kredi kullanacaklara tahsis ücreti bir kereye mahsus olarak çektiğiniz kredi değerinin toplam değerinin binde beşine eşit olarak belirlenmiştir. Tahsis ücretinin %5’lik olan Kısımına denk gelen ücreti BSMV müşteri tarafından ödenir. Kredi kampanyasının detayı olarak 20.000 TL kredi çekmeniz durumunda 20 ay vade ve sıfır faiz oranının yanında aylık eşit taksitlerle ödeme planı düzenleniyor bunun yanında örnek vadelerde bireysel amaçlı aldığınız kredinin kullanımlarda Hyundai taşıt kredisi aylık ve yıllık olarak basit maliyet oranları sırası ile %0,05 ve %0,60 şeklinde belirlenmiştir. Hyundai almak için kullanacağınız kredi TEB Finans A.Ş tarafından sağlanmaktadır. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında haber vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kredi kullanımınız 28868 sayılı Resmi gazete’ de yayınlanan BDDK Yönetmenliği gereği taşıt kredilerindeki sınırlamalar üzerinde geçerlidir.

B Segmenti Hyundai i20

B Segmenti Hyundai i20

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git