Hyundai Nisan Ayı Kampanyası

Hyundai i30 Yeni Kasa

Hyundai i30 Yeni Kasa

 Hyundai son dönemde peşi sıra gelen prestijli ödüllerle oldukça iyi bir dönem geçiriyor. Birçok modeli ile ödüller alan marka, özellikle i30 ile ne kadar doğru bir iş çıkarttığını herkese ispat etmiş oldu. Tasarım ödüllerine bir nevi ambargo koyan araç fiyat/performans açısında incelendiğinde de kendi segmentinin en başarılı üyelerinden birisi konumunda. Bu sayede Hyundai’nin son dönemde en fazla ilgi gören aracı olmayı da başaran i30, Nisan ayı içerisinde daha da fazla kişi tarafından tercih edilecek gibi görünüyor. Hyundai’nin i30 için özel olarak başlattığı Nisan kampanyası avantajlı bir finansman desteği sağlıyor.

2015 i30 İç Görünüm

2015 i30 İç Görünüm

Hyundai tarafından başlatılan kampanya çerçevesinde kredili olarak 2015 model bir i30 almayı planlayanlara 30 Bin TL’lik kredi 30 ay vadeli ile veriliyor. Üstelik bu krediyi %0.69’luk faiz ile alabiliyor olmanız da önemli bir avantaj sağlıyor. Belirtilen faiz üzerinden finansman desteği alabilmek için gerçek kişi olmak ya da tüzel kişi olup perakende alış yapmak gerekiyor.

Hyundai i30 Renk Seçenekleri

Hyundai i30 Renk Seçenekleri

30 Nisan tarihine kadar gerçekli olacak kampanya sayesinde son dönemin otomotiv sektöründeki en kaliteli araçlardan birisine sahip olabileceksiniz. Yeni bir i30 sahibi olmak isteyenlerin ellerini biraz çabuk tutmalarını öneriyoruz.

2015 Hyundai i30 Taksitleri

2015 Hyundai i30 Taksitleri

Bir önceki yazımız olan KIA Aralık Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde 2014 KIA Aralık Ayı Kampanyası, KIA ve KIA Aralık Ayı Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git