Hyundai Test Sürüşü Kampanyası

Tasarım Ödüllü 2015 Model Hyundai i20 Kampanyası

Tasarım Ödüllü 2015 Model Hyundai i20 Kampanyası

   

Bilindiği üzere Hyundai ülkemizdeki en aktif otomotiv üreticilerinden birisi. Devamlı olarak kampanyalar düzenleyen firma müşterilerinin ilgisini canlı tutabilmeyi başarıyor. Birde bunun yanı sıra Hyundai Türkiye, bu sene 25. yaşını kutluyor. Bu da demek oluyor ki 2015 senesi özel kampanyaların yılı olacak.

Hyundai ix35 Kazanma Şansı

Hyundai ix35 Kazanma Şansı

Hyundai Türkiye beklendiği gibi 25. yılına özel olarak 1 Mayıs tarihi itibariyle test sürüşü kampanyasını başlatmış durumda. Bu kampanya bildiğiniz test sürüşleri gibi değil. 1 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında herhangi bir yetkili Hyundai yetkili bayilerine giderek Test Sürüşü Günleri’ne katılırsanız eğer Hyundai tarafından hediye edilecek olan 6 araçtan birisine sahip olabilirsiniz.

2015 Model Hyundai i30 Kampanyası

2015 Model Hyundai i30 Kampanyası

Kampanya süresince test sürüşüne katılan kişiler arasından seçilecek olan 6 kişiye, Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai ix35 ve Hyundai Accent Blue araçlardan bir tanesi hediye edilecek. Eğer ki bu şanslı 6 kişiden birisi olmayı ve 2015 model bir Hyundai’ye sahip olmayı istiyorsanız 1 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında yetkili Hyundai bayiine uğramanızı tavsiye ediyoruz. Kampanyanın kazananları 26 Haziran tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belli olacak.

2015 Model Hyundai Accent Blue Kampanya

2015 Model Hyundai Accent Blue Kampanya

Bir önceki yazımız olan KIA Aralık Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde 2014 KIA Aralık Ayı Kampanyası, KIA ve KIA Aralık Ayı Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Hyundai Test Sürüşü Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. yasin dedi ki:

    hadi hayırlısı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git