Hyundai Yol Yardım Hizmeti

Hyundai Yol Yardımı

Hyundai Yol Yardımı

Hyundai, hızla büyüyen Hyundai ailesinin değerli üyelerine hep daha fazlasını sunmanın gayreti içinde. Müşteri beklentilerinin bilincinde, müşterilerini sadece en uygun koşullarla araç sahibi yapmayı değil, bir Hyundai’ye sahip olduktan sonra da sizin en iyi hizmeti almanızı amaçlıyor. Mutluluğunuz ve memnuniyetinizi herşeyin üstünde tutan Hyundai, bu anlayışla gerçekleştirilen Hyundai Yol Yardım Projesini, tüm Hyundai binek ve hafif ticari araçları için hizmetinize sunuyor. Bu hizmet sayesinde, yolculuk esnasında, herhangi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda sizlere acil yardım ulaştırmayı hedefleyen Hyundai, bu hizmetler için  garanti kapsamındaki araç olmak kaydıyla hiçbir ekstra ücret de talep etmiyor(kullanıcı hatası olmayan durumlar için)

Hyundai Yardım

Hyundai Yardım

Notlar: Akü için ücretsiz yol yardım hizmeti akü garanti süresine paralel olarak (Sıfır araç satışından itibaren) 2 yıldır. Tüm Türkiye ve KKTC’de nerede olursanız olun, ihtiyacınız olduğu anda Hyundai Yol Yardım hizmeti size ve aracınızdaki tüm yolculara bir telefon kadar yakın olacaktır.

Hyundai Yol Yardım Kapsamındaki Hizmetler:

  • Gezici Servis
  • Çekici Hizmeti
  • Onarılan Aracın Alınması için Seyahat
  • Acil Mesajların İletilmesi
  • Eve Dönüş / Seyahate Devam / Konaklama
Hyundai Yol Yardım Hizmetleri

Hyundai Yol Yardım Hizmetleri

Hyundai Yol Yardım ile 365 gün 24 saat yolunuz hep açık.

HYUNDAI YOL YARDIM: 0212 233 32 62. Hyundai Yol Yardım Hizmeti detaylarına garanti kitapçığından ulaşabilirsiniz

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git