Jeep® Aralık Ayı Kampanyası

Jeep® Aralık Ayı Kampanyası 4

Jeep® Aralık Ayı Kampanyası 4

 

 Araç sahiplerinin büyük bir bölümü belli bir prestije de sahip olmak isterler. Altlarındaki arabanın dış görüntüsü, temsil ettiği prestij ve markanın insanlar üzerinde oluşturduğu algı gibi detaylar araçların rağbet görüp, görmemesi noktasında belirleyici rol oynarlar. Bu yüzden de birçok kişinin prestij sahibi modellere yöneldiğine şahit olabiliyoruz. Bu noktada da belki de en başarılı otomobil üreticilerinden birisi olan Jeep, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Ürettiği kaliteli modelleri ile beğeni toplayan marka, aralık ayında yaptığı kampanya ile 2014 senesini güzel geçirmek niyetinde diyebiliriz. Ülkemizde Tofaş çatısı altında faaliyetlerine devam eden marka, arkasında KOÇ gibi bir grubun desteği ile cazip avantajları müşterilerine sunabiliyor.  Markanın avantajları kapsamındaki modeller ise Grand Cherokee, Yeni Cherokee, Wrangler, Compass ve Yeni Jeep Renegade modelleridir diyebiliriz. Son derece geniş ve alternatifli bir tercih havuzu içerisinde kendi ihtiyaçlarınıza ve maddi durumunuza göre bir tanesini seçebilirsiniz.

KOÇ Fiat Kredi dahilindeki bu modellerden küçük SUV segmentindeki yeni model Renegade, 75.250 TL’lik başlangıç fiyatı ile dikkat çekiyor. Bu model için 40 bin TL’yi 20 ay vade ve % 0.89’luk faiz ile çekebiliyorsunuz. Bu da daha hızlı ve kolay şekilde Renegade modeline sahip olabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git