Kasım Ayı Toyota Kampanyaları!

Toyota Kampanyaları

Toyota Kampanyaları

Geçtiğimiz aylarda olduğu gibi, kasım ayında da Toyota kampanyaları devam etmekte. Sezonun en çok konuşulan arabalarından olan Toyota’ya siz de sahip olmak isterseniz bu sonbahar fırsatlarını kaçırmamanızı öneririz. İstediğiniz Toyota modeline uygun fiyatlarla ulaşmak için kasım ayının sonunu beklemeden bir Toyota bayiine gelmelisiniz.

Düşük faiz imkanlarının bulunduğu Toyota kampanyaları içerisinde %1 gibi bir orana sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda 48 aya kadar vade imkanlarına da sahip olabileceksiniz. Bunlarla birlikte 5600 TL’ye kadar etiket indiriminden de yararlanarak yeni bir seneye arabanızla birlikte girebilirsiniz. Bu imkanların yanında ödemelere 2015 yılının haziran ayında da başlayabilirsiniz. Toyota Corolla sahibi olmak isterseniz 49.950 TL’den başlayan fiyatlar, Toyota Auris sahibi olmak isterseniz de 47.450 TL’den başlayan fiyatlar sizleri bekliyor. Aynı şekilde takas kampanyalarında da ön planda olan Toyota firmasından araba sahibi olmak için acele edin. Zira stoklarla sınırlı olan bu kampanya oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

Toyota İç Tasarım

Toyota İç Tasarım

Toyota Kasım Ayı Kampanyası

Toyota Kasım Ayı Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git