KIA Aralık Ayı Kampanyası

KIA Aralık Ayı Kampanyası

KIA Aralık Ayı Kampanyası

Ülkemizde en çok tercih edilen otomobil markalarından birisi haline gelen KIA 2014 senesini çok iyi geçirdi diyebiliriz. Aralık ayı boyunca geçerli olacak indirimlerle müşterilerini memnun etmeyi amaçlatan KIA biner araçlarda 7.200 TL, ticari araçlarda ise 3.328 TL’lik indirimler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Marka, yeni yıla girdiğimiz günlerde en iddialı modeli olan Sportage araçlarını yenilemişti. Bu yenileme araçların hem dış görüntüsünün daha çarpıcı bir hal almasını sağlamış hem de donanımsal özellikleri bakımında bir üst seviyeye ulaşmasını beraberinde getirmişti. Zaten tutulan bir model olan Sportage yenilemeden sonra  satış rakamları bakımından çok ciddi boyutlara ulaştı ve 2014 senesinin en popüler araçlarından birisi olmayı başardı. Bu güzel satış rakamlarını aralık ayında da devam ettirmek isteyen KIA 63.500 TL’lik başlangıç fiyatı ile dikkat çekiyor.

KIA’nın bir diğer popüler modeli olan ve Euro NCAP değerlendirmesinde 5 yıldız almayı başaran Rio, kendi klasmanında en başarılı araçlardan birisi olduğunu herkese ispat etmiş oldu. Euro NCAP’tan alınan 5 yıldızın satış rakamlarına da yansıdığını söylememizin mümkün olduğu Rio modelinin aralık ayı boyunca 38.400 TL’den başlayan fiyatlarla satılacağını da belirtmeliyiz. KIA’nın hafif ticari sınıfında ürettiği K2500 modeli ticari araçlar ise 44.300 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bekliyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Chip Para Kampanyası başlıklı makalemizde Akbank Chip Para, Akbank Kırmızı Kasko ve Harcamanın Yüzde 10u Chip Para hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git