KIA Kampanyaları

KIA Kampanyaları

KIA Kampanyaları

Kaliteli bir arabaya binebilmek hepimizin hayali. Hem sağlam hem güvenli hem de konforu size sunabilecek araçlara yönelmek en mantıklı tercih fakat bir araca biraz önce saydığımız fonksiyonlar eklendikçe, aracın fiyatına da yeni eklemeler yapılıyor. Fiyat şiştikçe şişiyor ve aracın alınması giderek daha da zor bir hale geliyor. Bu yüzden de bazı fonksiyonlardan vazgeçerek fiyatı daha makul seviyelere indirmemiz gerekiyor. Bu bahsettiğimiz olay büyük oranda yıl boyu karşımıza çıkan bir durumdu fakat aralık ayında işler birazda olsa değişti. Kia gibi sözünü ettiğimiz fonksiyonları araçlarında sizlere sunan bir markanın yıl sonu kampanyaları ile fiyat bakımında da makul seviyeden araç satıyor olması ilginizi çekecektir diye düşünüyoruz.

Gelelim Kia ‘nın aralık ayı için çıkarttığı kampanyalara. Eğer ki Kia gibi kaliteli bir markanın binek araçlarını tercih etmek niyetindeyseniz 7.200 TL’ye varan indirimlerden yararlanma imkanınız bulunuyor. Eğer alacağınız araç ticari sınıfa ait ise bu sefer de 3.338 TL gibi son derece makul ve cazip indirimlerden faydalanabilirsiniz. Mesela, lüks sınıftaki araçlardan birisi olan Sportage’lardan birisine sahip olmak istiyorsanız 63.500 TL’lik başlangıç fiyatlarıyla bu hayalinizi gerçekleştirebilir ve gerçekten de kendi segmentinin en başarılı örneklerinden birisine sahip olabilirsiniz. Elde edeceğiniz 7.200 TL’lik indiriminde hiç yabana atılmayacak bir tutar olduğunu sizlerde fark edeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Chip Para Kampanyası başlıklı makalemizde Akbank Chip Para, Akbank Kırmızı Kasko ve Harcamanın Yüzde 10u Chip Para hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git