Kia Rio Aralık Ayı Fiyat Listesi

KIA Rio Hatchback Comfort

 Kia Rio model araçların iki farklı kasa seçeneği bulunmakta. İki kasa seçeneklerinden biri sedan diğeri ise hatchback. Geniş aileler için firma sedan kasayı tavsiye ederken spor bir yaşantısı olan kişiler içinde hatchback aracı tavsiye ediyorlar. Sadece kasa tipi ile değil 2 tipte motor seçeneği sunulmakta olan araç firmalarda alıcılarını bekliyor. Kia Rio aralık ayı fiyat listesini sizin için kaleme alıyoruz. Bunu yaparak firmadan Kia Rio almadan önce araç hakkında bilginizin olmasını sağlıyoruz. Son dönemlerde kendinden çokça bahsettiren Kia, Rio modeli aracı ile de gündemde kalmaya devam ediyor. Rio kullanan kişilerin çoğu araçtan memnun olduğunu söylüyor bunun yanında aracın düşük motor hacmine sahip olması yakıt konusunda da cebinizi düşünen cinsten.

Kia Rio Dış Tasarım

 Kia Rio iki farklı kasa tipi olduğu için ikisi hakkında da kısa bilgiler vermeye çalışacağız. Sedan modeli ile hatchback modelinin ön kısımları arasında pek fark olduğu söylenemez. Ön farları son dönemin modası haline gelen arkaya doğru uzanan bir görünüm kazandırmış. Araçlar arasındaki boyut farklılıkları zaten belirgin bir şekilde belli oluyor. Sedan model olan aracın daha uzun bir görünüme sahipken hatchback araç kısa bir görünüm ile karşımıza çıkıyor. Hatchback modelindeki ön camın tavan ile birleşimi panoramik cam tavan olan modelleri için çok hoş duruş sağlayacak gibi sedan modelinin ön camı normal araç ile aynı konumlandırılmış. İki kasa modelinde de aracın fiyatı ile orantılı bir görünüm ortaya konmuş.

Rio KIA Aralık Ayı Kampanyası

Rio KIA Aralık Ayı Kampanyası

Kia Rio İç Tasarım

Kia Rio içerisinde barındırdığı özellikler iki kasa tipinde de aynı. Sedan modeli ile daha geniş bir iç hacim yakalayan firma hatchback modeli ile de içerisinde çok sıkışmayacağınız bir araç planlamış. Ön konsolda her zaman sadelikten yana olan Kia, bu sadeliğin içerisine birçok özellik eklemiş durumda. Direksiyon üzerindeki ayarlar yolculuk sırasında bu özellikleri kullanmanız için kolaylık sağlıyor. Araç içerisindeki klima kısmının dijital bir ekranla görülmesi ve ayarlanması gözümüzden kaçmaya bir ayrıntı. Araç içerisinde son dönemlerde olmazsa olmaz haline gelen start-stop tuşu bulunmakta. İç kısmında hoşumuza gitmeyen tarafı ise içerisine o kadar özelliğe rağmen bir multimedya ekran bulunması gerekiyordu. Firma bir sonraki kasasında bunu da ekler gibi düşünüyoruz.

2015 Kia Rio Hatcback İç Tasarım

2016 Kia Rio Hatcback İç Tasarım

Kia Rio Sedan Fiyat Listesi

Rio Sedan COMFORT Manuel 1.4L Benzin 109 PS                     53,400 TL

Rio Sedan CONCEPT Manuel 1.4L Benzin 109 PS                       56,800 TL

Rio Sedan CONCEPT Otomatik 1.4L Benzin 109 PS                    61,600 TL

Kia Rio Hatchback Fiyat Listesi

Rio Hatchback COMFORT Manuel 1.25L Benzin 85 PS              50,400 TL

Rio Hatchback COMFORT Otomatik 1.4L Benzin 109 PS           58,300 TL

Rio Hatchback COMFORT Manuel 1.4L Dizel 90 PS                     58,200 TL

Rio Hatchback CONCEPT Manuel 1.25L Benzin 85 PS                 54,700 TL

Rio Hatchback CONCEPT Otomatik 1.4L Benzin 109 PS              63,100 TL

Rio Hatchback CONCEPT Manuel 1.4L Dizel 90 PS                       61,700 TL

Rio Hatchback CONCEPT PLUS Otomatik 1.4L Benzin 109 PS    68,000 TL

Rio Hatchback CONCEPT PLUS Manuel 1.4L Dizel 90 PS             67,400 TL

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git