Kia Sportage Aralık Ayı Fiyat Listesi

KIA Sportage Kampanya

KIA Sportage Kampanya

Kia son dönemlerde çıkarmış olduğu SUV model araçlar ile kendinden şıkça bahsettirdi. Çıkarmış olduğu bu SUV segmenti araçların içerisinde yer alan Kia Sportage Aralık ayı fiyat listesini sizin için kaleme alıyoruz. Fiyat listesinin yanı sıra araç ile ilgilide kısa bilgiler vererek size bu aracı neden almanız gerektiğini göstereceğiz. Kia Sportage’lerin en belirgin özelliği sert duruşu bunun yanında modern bir çizgi yakalayan araç alıcılarını da bu yönde mutlu ediyor. Araç içerisindeki donanım fiyatı ile orantılı olarak daha kalite ve konforlu bir görünüm kazanmış. Aracı firmadan alırken size iki farklı motor seçeneği sunacaklardır bu seçeneklerden birisi 1,6 Lt iken diğeri 2,0 Lt’dir.

Kia Sportage Dış Tasarımı

 Kia Sportage’lerin belki de en çok hoşunuza gidecek kısmı dışıdır. İlk olarak farlar ile başlayalım; farların tamponun biraz daha yukarıda olması araca yüksek olduğunu hissettiren bir görünüş katmış. Araca ilk olarak önden baktığımızda aracı tam olarak SUV olarak algılayamaya bilirsiniz ilk bakışta araç daha çok spor bir aracı andırıyor buda aracın hem SUV hem de spor bir görüntüde olmasına etkili oluyor. Araca yandan bakılınca ilk gözümüze çarpan camların kapılar üzerine diye konumlandırılmış olmasıdır. Bunun yanında araca baktığımızda kendi segmentin deki araçlara göre daha uzun bir yapısı bulunmaktadır. Arka tarafına baktığımızda stop lambalarının birbirine birleştiren çizgi üzerindeki metal görünüm araca ayrı bir hava kattığını söyleyebiliriz.

KIA Sportage

KIA Sportage

Kia Sportage İç Tasarımı

Sportage ilk bindiğiniz zaman dikkatimizi iki ibre arasındaki yol bilgisayarı çekiyor. Yol bilgisayarının konumunu iyi yerleştirmiş firma direksiyon üzerinden bakıldığında görülmesine de dikkat etmiş. Direksiyon simidinin şekil olarak spor olduğunu söylememiz mümkün direksiyon üzerinde bulunan birçok fonksiyonda size yolculuk sırasında kolaylık sağlıyor. Firmanın araç içerisinde kullanmış olduğu multimedya ekranın etrafına tuş koymaması ekrana sade bir görünüm kazandırmış. Bunun yanı sıra aracın içerisindeki klima ayarlarının tuşlu olması yolculuk sırasında size büyük kolaylık sağlayacaktır. Aracın iç hacminin geniş olduğundan uzun yol yolculuklarında size rahat, konforlu ve güvenli bir yolculuk sunuyor.

Kia Sportage İc tasarım 2016

Yeni Sportage COMFORT Manuel 1.6L Benzin 132 PS                     85,800 TL

Yeni Sportage COMFORT Otomatik 1.6L Benzin 132 PS                         92,400 TL

Yeni Sportage CONCEPT PLUS Otomatik 1.6L Benzin 132 PS               98,900 TL

Yeni Sportage GT-Line EXCLUSIVE DCT 1.6L Benzin 177 PS               129,900 TL

Yeni Sportage GT-Line PRESTIGE DCT 1.6L Benzin 177 PS                 140,800 TL

Yeni Sportage GT-Line PRESTIGE Otomatik 2.0L Dizel 185 PS           197,900 TL

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git