Kuveyt Türk Geri Vites Araç Kredisi

Kuveyt Oto Kredi

Kuveyt Oto Kredi

Çok uygun fiyata ikinci el bir araç mı buldunuz ? Yada sıfır km bir araç sahibi olmak mı istiyorsunuz? O zaman istediğiniz araca sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey, Kuvey Türk’e gitmek. Kuveyt Türk gönlünüzde yatan aracı sizlere satın alıyor, alış fiyatının üzerine belirlediği orana göre bir miktar kâr ekliyor ve size istediğiniz kadar taksit sayısına bölerek satıyor. Üstelik kâr oranlarını görmekte mümkün. Sizlerde alacağınız arabaya eklenecek kâr oranlarını görebilir,geri ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz. Ürün ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için Kuveyt Türk şubesine gidebilir yada 08502510123/4440123 çağrı merkezlerinden birisini arayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza en uygun kâr oranlarını öğrenmek için burayı, hesaplama tablosunu kullanarak taksit planınızı yapmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Kuveyt Türk Araç Kredisi

Kuveyt Türk Araç Kredisi

Araba satın almak için izlenecek yol

Kuveyt Türk şubelerinde bulunan bireysel kredi başvuru formunu doldurmak, istenilen belgeleri temin etmek ve satın alınacak araca karar verilmesiyle ödeme planının oluşturulması işlemi yapılır.

Katılım bankaları prensiplerine göre, arabanın satışı yapılmadan önce herhangi bir peşinat yada kapora ödemeden öncelikle araç için alım talebi ve fiyatını gösteren bir belge (proforma fatura)’yi şubeye iletmelisiniz. Banka bu belgeler aracılığıyla araç bayisine sparişte bulunur ve aracı sizler için satın alır.

Size, Arabayı Kuveyt Türk adına bayiden satın alabilmeniz için vekalet verilir

Araç bayisine yapılan ödeme ve aracın satın alınma işleminden sonra banka aracın satışını size yapar ve aracı teslim alırsınız. Teslimat işlemi yerine getirildikten sonra aracı satan bayi aracın faturasını size iletir, banka aracın satış işlemini size yapar.

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi

Kredinin Özellikleri

  • 48 aya kadar vade imkanı
  • 5 yaşa kadar ikinci el araç finansmanı
  • Kendinizin belirleyebileceği size en uygun ödeme planı
  • %20’den başlayan peşinat oranları

Bir önceki yazımız olan Akbank Rehinsiz Kaskosuz 2.El Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde Akbank 2.El Araç Kredisi, Akbank 2.El Taşıt Kredisi ve Akbank Araç Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git