Lada Granta 2014 Liftback İncelemesi

Lada Granta Liftback

Lada Granta Liftback

Otomobil dünyasında sürekli olarak yenilikler yaşanıyor ve otomobil üreticileri kendi araçlarını güncelleyerek ya da yeni modelleri piyasaya çıkartarak bir adım öne geçebilmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Bu noktada elinde yeni bir kozu bulunan Lada, yeni otomobili olan Granta Liftback aracını görücüye çıkarttı. Yeni modelinde dış dönüş bakımında önemli değişiklikler yapan Lada, daha sportif ve daha saldırgan bir görüntüye büründürdüğü 2014 Liftback ile müşterilerine hoş bir araç sunmuş gibi gözüküyor. Bagaj kapağı baştan aşağıya yenilenen araç, çok daha çarpıcı bir görünüme sahip diyebiliyoruz. Dış görünüm kadar iç dizayna da önem veren Lada, içeride sizler için geniş bir alan oluşturmuş durumda. Son derece rahat bir ortamın oluşturulduğu araç içinde, geçireceğiniz zamandan keyif alacağınızı söyleyebiliriz.

Araçta Lada’nın kendi üretimi olan süspansiyonlar kullanılmış durumda ve bu sayede kötü yol koşullarında dahi maksimum konfor sağlanabiliyor. Gövdede kullanılan mukavemetli çelik, motor yapımındaki karbon malzemeler ve tampondaki polyster astar sayesinde son derece dayanıklı bir aracın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. 1.6 litrelik V8 motorun kullanıldığı araç performans açısında da son derece başarılı görünüyor. Eğer ki yeni bir araç satın almayı düşünüyorsanız, seçeneklerinizin arasına Lada Granta Liftback’i mutlaka koymalısınız.

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git