Mayıs Ayı Peugeot 2008 Crossover Satış Kampanyası

Peugeot 2008 Crossover Kampanyası

Peugeot 2008 Crossover Kampanyası

Peugeot, gerçek Crossover zevkini 2008 modeliyle tüm sürücülere sunuyor. Yüksek gösterge panelinin üst versiyonlarda bulunan mavi LED ışıklarla çevrelenen ve başka hiçbir araçta bulunmayan benzersiz bir tasarıma sahip olan 2008 Crossover, tavan kısımlarında versiyonlara göre değişiklik gösteriyor. Bu ışıkları ile benzersiz bir ambiyansa sahip olan araç, bunun yanına cam tavan opsiyonu eklendiğinde daha gelişmiş bir iç mekan sunuyor. Araçta bulunan 7inç büyüklüğündeki dokunmatik muktimedya ekranı birbirinden farklı birçok fonksiyonun kontrol edilmesini sağlarken, Bluetooth bağlantı özelliği ile benzersiz bir müzik zevki sunuyor. Üstelik şimdi bu yeni araca sahip olmakta çok kolay. Mayıs ayı kampanyası ile satışa sunulan araç için yetkili satıcılarda çok cazip fırsatlar mevcut. Yeni Peugeot 2008 Crossover %0.99 faiz oranı, 30.000 TL kredi olanakları ile 36ay vadeli ödeme imkanına sahip. Ayrıca kampanya için son tarih ise 31 mayıs.

Peugeot Mayıs Kampanya

Peugeot Mayıs Kampanya

Kampanya Koşulları

  • Belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli Peugeot Finans kredilerinde geçerlidir.
  • Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1,029,06 TL’dir.
  • Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 650 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı %1,32, yıllık toplam basit maliyet oranı %15,81 olmaktadır.
  • Peugeot 2008 Crossover 1.6 HDi Auto6R Stop & Start karma yakıt tüketimi 3.8L/km, CO2 emisyon değeri 98 g/km’dir.
  • İlanda kullanılan görseller Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir.
  • Kampanya, 31.05.2014 tarihine kadar kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

 

Peugeot Kampanyaları

Peugeot Kampanyaları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git