Mayıs Ayı Peugeot Bipper Tepee Satış Kampanyası

Peugeot Bipper Tepee Kampanyası

Peugeot Bipper Tepee Kampanyası

Yeni Peugeot Bipper Tepee,  gelişmiş manevra kabiliyeti,pratik kullanımı ve kompakt tasarımıyla dikkatleri üstüne topluyor. Kompakt yapısı ile orjinal bir stile sahip olan yeni araçta,optimum boyutlar sayesinde hem işinizin hem de ailenizin önemli bir parçası haline geliyor.  Orta konsol, direksiyon simidinin alt kısmı ve sürücü önünde bulunan kumandalar sayesinde kontrol işlevini pratik ve kullanılabilir araç,ergonomik tasarımıyla sürücünün dikkatini dağıtmadan ve kolaylıkla tüm işlevleri idare edebilmesini sağlıyor.  Ön konsol üzerine alınan vites kolu sayesinde sürücünün daha az yorulması sağlanırken, araç iç mekanındaki şık işçilik göz kamaştırıyor.

Mayıs Ayı Peugeot Bipper Kampanyası

Mayıs Ayı Peugeot Bipper Kampanyası

Üstelik Yeni Peugeot Bipper Tepee’ye sahip olmak çok kolay. 20 ay vadeyle %0 faizli 20bin TL fırsatı sayesinde bu mayıs ayında herkes bir Peugept Bipper Tepee sahibi oluyor. Eğer sizlerde mayıs ayı bitmeden önce yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız, Peugeot yetkili satıcılarına gitmeniz yeterli.

Peugeot Mayıs Ayı Bipper Tepee Kampanyası

Peugeot Mayıs Ayı Bipper Tepee Kampanyası

Kampanya Koşulları

  • Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli Peugeot Finans kredilerinde geçerlidir.
  • Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1,000 TL’dir.
  • Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 650 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı %0,32, yıllık toplam basit maliyet oranı %3,80 olmaktadır.
  • Peugeot Bipper Tepee Comfort 1.3 HDi 75 hp için ortalama CO2 emisyon değeri 119 g/km, şehir dışı yakıt tüketimi 3.8 L/km’dir.
  • İlanda kullanılan görseller Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir.
  • Kampanya, 31.05.2014 tarihine kadar kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Renault Ticari Araçlar Özel Finansman Kampanyası başlıklı makalemizde Mayıs Ayı Renault Ticari Araçlar, Mayıs Ayı Ticari Araç Kampanyası ve Renault Ticari Araç Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git