Mayıs Ayı Toyota Yaris ve Toyota Verso Kampanyası

Toyota Mayıs Kampanyas

Toyota Mayıs Kampanyas

Araç markaları arasında kaliteye en çok önem veren ve müşterileriyle en yakın ilişkiler içerisinde olan üreticilerden birisi hiç şüphesiz Toyota. Birçok araç markası gibi Toyota’da mayıs ayını boş geçmiyor. Daha önce Toyota Bahar Şenlikleri ve Finansman desteği gibi birçok konuda sayısız müşteriye ulaşan, düzenlediği etkinliklerle yalnızca satış işlemlerinde değil, satış sonrası işlemlerde de müştersinin daima yanında olan Toyota, bu baharda da herkesi bir Toyota sahibi yapıyor. Toyota’nın yeni düzenlediği Mayıs ayı Verso ve Yaris kampanyası ile şimdi herkes yeni bir araçla bahara merhaba diyor. Marka’nın en kompakt ve en dinamik modelleri arasında olan Toyota Verso ve Toyota Yaris, kampanya için seçilen araçlar olarak ön plana çıkıyor.

Toyota Yaris Kampanyası

Toyota Yaris Kampanyası

 

Güçlü duruşu,keskin hatları ve agresif görünüşüyle herkesin gönlünden taht Kuran Toyota Verso , şimdi en güçlü versiyonlarından birisi olan 1.6 dizel motoruyla 3.050 TL indirime girerek sahiplerine ulaşıyor. Bunun yanı sıra yeni araçta %0.66 faizli kredi imkanı da mevcut.  Hatchback olmasına rağmen iddialı bir aile arabası olmaya aday, park sorununa alternatif bir çözüm getiren, güçlü motoruyla asfaltı dize getiren Toyota Yaris ise 1.33 benzinli modeli ile 3.070 TL indirim fırsatıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda ki yerlerini alıyor.

Toyota Verso Kampanyası

Toyota Verso Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git