Mini’lerde Sabit Kur Kampanyası

Bilindiği üzere ülkemizdeki kur fiyatları aldı başını gitti. Hem de bir hayli gitti. Hal böyle olunca da direkt olarak otomotiv sektörünün etkilendiğini söylemek mümkün. Satışlarda yaşanan azalmaların karşında durabilmek adına gerçekleştirilen kampanyalar ise araba sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Kosifler Oto tarafından gerçekleştirilen kampanya ise Mini hayranlarını bir hayli sevindirecek cinsten.

2015 Model Mini Cooper

2015 Model Mini Cooper

Kosifler Oto bünyesinde gerçekleştirilen sabit kur kampanyası çerçevesinde Euro 3,41’den değil de, 2,84’ten sabitlenmiş durumda. Yani ortada ciddi miktarda bir indirim söz konusu. Euro’nun 2,84’e sabitlenmesiyle Mini’lerin fiyatları da önemli ölçüde aşağı çekiliyor. Kosifler Oto’da bulunan tüm araçlarda da %20 civarında bir indirim olduğunu söylemek mümkün  oluyor.

2015 Mini Cooper İncelemesi

2015 Mini Cooper İncelemesi

Mini Cooper 5 Kapı Dizel Otomatik modelinde yapılan özel kampanya sayesinde bu güzel otomobile sadece 5.000 TL peşinat ödeyerek ve ara ödeme olmadan sahip olabiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki gerçekten makul şartlarda yeni bir Mini sahibi olabilmek mümkün. Ayrıca Kosifler Oto’nun 30. yılı gerekçesiyle 4 Aralık günü yapılacak olan çekişişe katılabilmek adına ya satın alacağınız otomobillerde her 80.000 TL’ye bir bilet ya da oto bakım yaptırım her 500 TL’ye bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

2015 Mini Cooper Countryman

2015 Mini Cooper Countryman

Kısacası Kosifler Oto sizlere bu sıkıntılı günlerde gerçekten de güzel fırsatlar sunuyor. Ayrıca kampanyalar sadece Mini otomobiller için değil aynı zamanda BMW, Land Rover gibi markalarda da geçerli olup detaylı bilgi alabilmek adına Kosifler Oto showroomlarına uğramanız yeterli olacaktır. Kampanya eylül ayı içinde geçerli olduğu için elinizi biraz çabuk tutmanızı da tavsiye ediyoruz.

2015 Mini Cooper S

2015 Mini Cooper S

Bir önceki yazımız olan 2015 Toyota Corolla Eylül Kampanyası başlıklı makalemizde 2015 Corolla, Toyota ve Toyota Kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git