Mitsubishi ASX Baharı Kampanyası

Mitsubishi Bahar ASX

Mitsubishi Bahar ASX

Bahar gelişi kampanyaların habercisi. Her yıl olduğu gibi bu yılda otomobil markaları araçlarını daha çok müşteriye ulaştırmak için harıl harıl çalışıyor. Birçok farklı kampanyayla baharın gelişini kutlayan markalar, en beğenilen modellerinde en uygun fiyatlarla satışlar yaparken, faiz oranlarını da mümkün olduğunca çok bahara uyarlıyor. Bu markalardan birisi de sektörünün sevilen markalarından Mitsubishi.

Mitsubishi ASX Baharı

Mitsubishi ASX Baharı

Yazın gelişini ASX Baharı Başladı kampanyasıyla duyuran Mitsubishi, ASX model araçlarında fiyat indirimleri sunuyor.  Kampanya hakkında koşular ve detaylar hakkında herhangi bir açıklama yapılmazken, tüm detaylı bilginin ve koşulların yetkili satıcılarında verilmesi söz konusu olabilir.  Mitsubishi ASX’ler 67.500 TL’den başlayan fiyatlarla Mitsubishi Showroom’ların da sizleri bekliyor.Eğer sizlerde yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız ve uzun süre aynı aracı kullanmaktan yana, uzun ömürlü araçları seviyorsanız, bir Mitsubishi Yetkili Satıcısı’na uğramanızda fayda var.

Mitsubishi ASX Kampanyası

Mitsubishi ASX Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git