Mitsubishi Nisan Kampanyası

Mitsubishi Pajero Fiyatları

Mitsubishi Pajero Fiyatları

   

 Yeni yılda otomotiv sektörünün söz sahibi markalarından birisi olacağını düşündüğümüz Mitsubishi geçtiğimiz aylarda önemli bir satış rakamına ulaşmıştı. Bu denli araç satılıyor olmasında Mitsubishi’nin müşteri memnuniyetindeki başarısı yadsınamayacak bir gerçek. Araç satış sonrası destek konusunda başarılı işler çıkartan Mitsubishi, Nisan ayı için başlattığı yeni servis kampanyası ile Mitsubishi sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Mitsubishi Lancer Servis Kampanyası

Mitsubishi Lancer Servis Kampanyası

Mitsubishi kampanya dahilinde tüm 4 yaş ve üzeri binek ve ticari araçlarda geçerli olan bir etkinlik düzenliyor. Temsa Motorlu Taşıtlar tarafından tüm Mitsubishi sahiplerinin bahar ayına hazırlanabilmesi adına gerçekleştirilecek olan bakımlarda önemli fırsatlar sunuyor. Bu kampanya dahilinde yetkili servislerde yapılacak olan tüm bakım işlemlerinde işçilik için %30, yedek parça ve yağ değişiminde ise %20’lik bir indirim sunuluyor.

Mitsubishi Outlander Kampanyası

Mitsubishi Outlander Kampanyası

Bunların yanı sıra ücretsiz check up imkanı da sunan Mitsubishi, 500 TL ve üzeri tüm yedek parça alışverişlerinde ücretsiz olarak araç içi yol kayıt kamerası hediye ediyor. Tüm bunların yanı sıra Mitsubishi Motors daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi yeni satın alınan araçlar için 3 yıl yerine 5 yıllık bir garanti uygulamaya devam ediyor. Mitsubishi’nin başlattığı Nisan kampanyası 13 Nisan 16 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacağını da belirtmemiz gerekiyor.

Mitsubishi L200 Fırsatları

Mitsubishi L200 Fırsatları

Bir önceki yazımız olan 2015 Audi Q7 İncelemesi başlıklı makalemizde 2015 Audi Q7 İnceleme, Audi Q7 Yorumlar ve Yeni Model Audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git