Mitsubishi Ücretsiz Check-Up Kampanyası

Mitsubishi Servis

Mitsubishi Servis

Yazın yavaş yavaş kendini hissettirmesiyle birlikte kampanyalar da iyiden iyiye duyurulmaya başlıyor. Bahar yanlızca mevsimlerle değil, otomobil dünyasında da her yaz birbirinden cazip kampanyalarla kendini gösteriyor. Baharın gelmesi aynı zamanda kampanyaların habercisi değil, servis ve bakım yaptırmanın da habercisi olabiliyor. Ancak aracınızın markası Mitsubishi ise bu konuda endişenlemenize gerek yok. Çünkü Mitsubishi , yazın gelmesini ücretsiz Check-Up hizmetiyle kutluyor, aracınızın a’dan z’ye bakıma tabi tutuyor. Kampanya detayları ise aşağıdaki gibi;

Mitsubishi Kampanyalar

Mitsubishi Kampanyalar

Ücretsiz Check-up, beşyüz tl ve üzeri yapılan onarım,yedek parça,mekanik bakım ve işçilik harcamalarınıza tablet bilgisayar kazanma şansı ve %20’ye varan indirim çeki şansı şimdi tüm Mitsubishi servislerinde araç sahiplerini bekliyor. Sizlerde 17 mayıs 2014 tarihine kadar Mitsubishi ticari yada binek aracınızla birlikte bir yetkili serviste gidin, cazip kampanyadan hediyelerinizi alarak dönün.

Mitsubishi Checkup Kampanya

Mitsubishi Checkup Kampanya

 

Bir önceki yazımız olan Dacia 3 Yaş ve Üzeri Araçlara Servis Kampanyası başlıklı makalemizde Dacia 3 Yaş ve Üzeri Araçlara Servis, Dacia Bakım Paketleri ve Dacia Nisan Ayı Servis Kampanası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git