Nisan Ayı Skoda Kampanyaları

Skoda Nisan ayına bomba gibi giriyor. En sevilen araçlarında indirimler ve cazip teklifler düzenleyen Skoda, diğer aylarda olduğu gibi Nisan ayında da sürücülerini Skoda Yetkili Satıcıları’na çağırıyor. Rapid Spaceback, Yeni Yeti ve Rapid modellerinde çok cazip fırsatlar sunan Skoda, müthiş indirimlerle bahara merhaba diyor.

Skoda Nisan Kampanyaları

Skoda Nisan Kampanyaları

Rapid Spaceback’te Lansmana Özel İndirim

Rapid Spaceback, hiç şüphesiz gençlerin ruhunu yansıtan ve gençler tarafından en çok beğenilen araçlardan birisi. Üretim kalitesi,yenilikçi tasarımı ve dinamik görünüşü ile kompakt bir araç olan Rapid Spaceback, lansmana özel 2.500 TL indirimle sahiplerini buluyor. Nisan ayına özel düzenlenen bu kampanya ile beş farklı donanım paketi ve motor özellikleriyle Rapid Spacebak müşterilerle buluşuor. Donanımları ve güçlü görünüşüyle heyecan verici bir  mecera yaşatan araç, Skoda’nın yeni tasarım konseptini ön plana çıkaran görünüşyle sportif bir mekanizmaya merhaba diyor. Uzun dingil mesafesi ile yolculara daha büyük iç hacim sunarken, birbirinden farklı gelişmiş özelleştirmeleri de beraberinde getiriyor.

Skoda Nisan Kampanya

Skoda Nisan Kampanya

Yeni Yeti ve Rapid için Takas Desteği

Yeni Skoda Rapid Sedan, Türkiye’ye özel geliştirilmiş olan DSG otomatik şanzımanlı ve 1.6 TDI  dizel motoruyla, Suv segmentinin önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Şimdi Skoda Yeti,nisan ayına özel kampanya ile 1.500TL takas desteğine sahip. Kapsamlı bir değişiklik ve iyileştirme sürecinin ardından şubat ayında Türkiye’de trafiğe merhaba diyen Yeti, pazar beklentileri doğrultusunda “outdoor” versiyonunu piyasaya sürerek tüketicilere sundu. Yeni teknolojilere ve donanımlara sahip olan araç, zenginleştirimiş iç mekanı  ve kompakt suv yapısı ile sınıfının önde gelen araçlarından birisi olmayı başarıyor. Yeni Skoda Yeti, 1.6 litre TDI 105 HP dizel motoruyla Dsg otomatik veya manuel şansıman seçenekleriyle sürüşleri daha keyifli hale getirirken yakıt tüketimini minmize ediyor.

 

Nisan Ayı Skoda Kampanyaları

Nisan Ayı Skoda Kampanyaları

Tüm Modellere Kredi Fırsatı

Skoda Finans-VDF  ve Yüce Auto Skoda’nın iş birliğiyle başlattığı kampanya ile, Skoda araçların tüm modellerinde 48 aya kadar %1.16 faizli kredi seçeneklerine kavuşmak artık mümkün.Nisan ayının sonuna kadar geçerli olan kampanya, sınırlı stoklarla sunulacak.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git