Nissan 2014 Eylül Kampanyası

Nissan Eylül Kampanyası

Nissan Eylül Kampanyası

Eylül 2014 ayı için Nissan firmasının oluşturduğu servis kampanyasını kaçırmayın! Nissan sonbaharın başlangıcı için, aracınızı kışa hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Bir Nissan yetkili servisine gelerek araç bakım kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde eylül ayı içerisinde araç bakımı yaptırırsanız araç bakım setine ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Nissan marka otomobiliniz ilk günkü gibi olsun ve kışa hazırlansın istiyorsanız bir Nissan yetkili servisine gelerek periyodik bakımını yaptırabilirsiniz. Nissan yetkili servislerinin yerlerini öğrenerek size en yakın olana hemen gidip bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olabilmek için otomobilinizin periyodik bakımını bir Nissan yetkili servisinde yaptırmanız yeterlidir. Bu kampanyaya katılırsanız bakım sonrasında aracınızda kullanabileceğiniz BRESS Car Care, Torpido bakım sütü, sprey koku, torpido süngeri, jant lastik ve döşeme temizleyicisine sahip olabilirsiniz. Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Ayrıntılı bilgi almak için bir Nissan yetkili servisine başvurabilirsiniz.

Nissan Yetkili Servis

Nissan Yetkili Servis

Nissan 2014 Eylül Kampanyası

Nissan 2014 Eylül Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git