Nissan 2015 Aralık Kampanyası

2015 senesinin son ayında otomobil üreticileri kampanyalara hız vermiş durumda. Nissan tarafından başlatılan kampanya ise birçok avantajı sizlere sunuyor. Eğer ki aralık ayı içerisinde yeni bir araç sahibi olmak isterseniz, önünüzde çok sayıda alternatif olduğunu belirtmekte fayda var. Üstelik Nissan avantajları sayesinde maddi açıdan kendinize en uygun kampanyadan yararlanabilirsiniz.

2015 Nissan X-Trail Fırsatları

2015 Nissan X-Trail Fırsatları

Nissan’ın son dönemde popülerliğini giderek arttıran Micra, Juke, Qashqai ve X-Trail modelleri için özel olarak başlatılan kampanyada eğer ki bu araçlardan birisini tercih ederseniz KDV’nin sadece yarısını ödüyorsunuz. KDV’nin yarısı ödeyecek olmanız ciddi manada indirim anlamına geliyor. Bu sayede ekonomik olarak yeni bir araç sahibi olabileceksiniz.

2015 Model Nissan Micra Fırsatları

2015 Model Nissan Micra Fırsatları

X-Trail ve Qashqai modelleri için KDV indiriminin yanı sıra finansman desteğinin de uygulandığını söylemek gerekiyor. Fiyat bakımından yüksek maliyetli olan her iki model için de finansman desteğinden yararlanmak isterseniz 50 Bin TL’lik krediyi 20 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca söz konusu krediyi %0,99’luk faiz üzerinden kullanacağınızı da unutmamalısınız.

Nissan Juke Finansman Desteği

Nissan Juke Finansman Desteği

Bunların yanı sıra Juke ve Micra modelleri için de özel olarak bir finansman desteği başlatılmış durumda. 2015 Nissan Micra için 12 Bin TL tutarındaki krediyi 12 ay vadeli olarak ve %0 faiz oranıyla kullanabileceksiniz.  Nissan Juke modeli için ise 14 Bin TL’lik kredi 14 aylık vade ile kullanımınıza sunulmuş durumda.

2015 Nissan Qashqai Fırsatları

2015 Nissan Qashqai Fırsatları

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git