Nissan Ağustos Ayı Kampanyası

2015 Nissan Qashqai Fırsatları

2015 Nissan Qashqai Fırsatları

Otomobil sektörünün en önemli isimlerinden birisi olan Japon devi Nissan, yılın ilk yarısında yaptığı kampanyalarla önemli bir satış rakamına ulaşmayı başarmıştı. Firma tarafından yapılan açıklamada Nissan’ın ülkemizdeki otomobil pazarının %2.6’lık kısmına hakim olduğu açıklandı. Ağustos ayı içerisinde de kampanyalarına devam eden Nissan birbirinden cazip tekliflerle karşınıza çıkıyor.

2015 Model Nissan Micra Fırsatları

2015 Model Nissan Micra Fırsatları

Nissan’ın en popüler araçlarından birisi olan Micra, 39.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken eğer ki finansman desteği almak isterseniz 15 Bin TL’yi 15 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz. Üsteli çektiğiniz kredi için faiz ödemediğinizi de belirtmek gerekiyor. Bunun yanı sıra “Şehrin Haylazı” olarak adlandırılan ve sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken Nissan Juke’da 20 Bin TL’ye 20 ay vade ile sizlere sunuluyor. Bu kredinin faizi ise %0,59 olarak belirlenmiş durumda.

Nissan Juke Fiyatları

Nissan Juke Fiyatları

Taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan, Nissan’ın en fazla satılan aracı olan ve Crossover segmentinin de liderliğini elinde tutan Qashqai için de bir kampanya düzenleyen Nissan, %0,89’luk faiz üzerinden 40 Bin TL’lik krediyi 20 ay vade ile sizlere sunuyor. Kısacası ağustos ayı boyunca Nissan çok hareketli günler geçirecek gibi görünüyor. Bizce bu fırsatları kaçırmak çokta mantıklı bir karar olmayacaktır.

Nissan Yeni Kampanya

Nissan Yeni Kampanya

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git