Nissan Araçlarında Son Yaz Kampanyaları!

Nissan Yaz Kampanyaları

Nissan Yaz Kampanyaları

Otomobil firmaları arasındaki rekabet yaz aylarının sonunda iyice kızışmakta ve ortaya daha avantajlı kampanyalar çıkmaktadır. Nissan firması da bu rekabet ortamında yaptığı iyi kampanyalar sayesinde otomobil sahibi olmak isteyenlere en iyi araçlarını sunuyor. Nissan araçlarından bir tanesine sahip olmak isterseniz düşük faizli kredi imkanına ulaşabilirsiniz. Ödeme sürelerinin kredi ile ödeme yapacak kişiler için farklı farklı düzenlenebileceği kampanyalarda isteyen kişilere istediği gibi ödeme planları çıkarılabiliyor. Nissan araç kampanyaları sayesinde çekilecek olan araç kredileri için de anlaşmalı bankalarda sabit faiz oranı garantisi mevcut.

Araba almak için bir Nissan yetkili satıcısına uğramalı ve yeni kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yetkili satıcılarda uzman kişilerce araç tanıtımları yapılmakta ve deneme sürüşü keyfini de yaşayabilmektesiniz. Nissan’ın kampanyalı olarak satışa sunduğu modelleri bu yaz boyunca Note, Juke, Micra ve Qashqai. Özellikle Nissan Qashqai‘nin popüler olduğu günümüzde siz de yeni bir Qasqhai sahibi olabilirsiniz.

Nissan Qashqai Kampanyası

Nissan Qashqai Kampanyası

Nissan Araç Kampanyası

Nissan Araç Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git