Nissan Ekim 2014 Kampanyaları

Nissan Juke Kampanyası

Nissan Juke Kampanyası

Ülkemizde en çok tercih edilen araçlardan bir tanesi de Nissan‘dır. Güçlü görünümü ve estetik yapısı ile ilgi toplayan Nissan kış yaklaşırken kampanyalarını hızlandıran firmalar arasında yer alıyor. En uygun kampanyalardan yararlanabilmek için kampanya haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Ekim boyunca yararlanabileceğiniz kampanyalar arasında Nissan Navara modeli için geçerli olan ve stoklar ile sınırlandırılan KDV ödemesiolmayan kampanya geliyor. Eğer Nissan Navara almak isterseniz bu aracın KDV’sini ekim boyunca firma karşılayacak. Aynı şekilde son model Juke ve Micra modellerinde de 15 ay vade imkanı ve %0.59 faiz ile 15 bin TL’ye kadar araç kredisine sahip olabilirsiniz. Nissan en sevilen modellerinden biri olan Qashqai’yi de boş geçmemiş. Bu modeli tercih edenlere 4×2 düz vitesli bir Qashqai’yi 40.000 TL’ye kredi ile verebiliyor. Ekim ayı boyunca geçerli olan kampanyalardan ay bitmeden yararlanın!

Nissan Ekim Kampanyası

Nissan Ekim Kampanyası

Nissan Micra Kampanyası

Nissan Micra Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git