Nissan Haziran Ayı Kampanyası

SUV Segmenti Qashqai Fiyatları

SUV Segmenti Qashqai Fiyatları

Nissan geçtiğimiz aylarda olduğu gibi Haziran ayını da boş geçmiyor. Artık Nissan’ın yapmış olduğu kampanyalar bir gelenek haline geldi. Sunduğu cazip fırsatlar ile müşterinin yüzünü fazlasıyla güldüren Nissan, bu sefer en güçlü modeli olan Qashqai için hazırladığı kampanya ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

2015 Micra Kampanyası

2015 Micra Kampanyası

Qashqai piyasaya çıktığı günden bu yana çok fazla ilgi gördü ve her geçen gün de bu ilginin arttığını söyleyebiliriz. SUV segmenti bir araç olan Qashqai, şehir içi SUV kullanımına farklı bir bakış açısı kazandırdı ve bu özelliği ile segmentinin en güçlü isimlerinden birisi haline gelmeyi başardı. Qashqai’nin artan ilgisinin daha da yukarıya çekmek isteyen Nissan, uygun finansman destekleri sayesinde amacına da ulaşacak gibi duruyor. 40 Bin TL’ye kadar finansman desteği sağlayan Nissan, bu desteği 20 ay vade ile sizlere sunuyor. Aynı zamanda da %0.89’luk faiz oranlarını kullanan Nissan böylelikle gerçekten cazip bir teklif oluşturmuş durumda.

2015 Nissan Micra İç Görünüm

2015 Nissan Micra İç Görünüm

Nissan’ın son dönemde popüler hale gelen bir diğer modeli ise Nissan Micra. Şehirin içinde güvenli, rahat ve pratik bir sürüş deneyimi arzuluyorsanız eğer Micra sizler için en doğru tercihlerden birisi olacaktır. Bu noktada 2015 model Micra’lar için hazırlanan finansman destek paketinde 12 Bin TL’lik kredi %0 faiz oranlarından 12 ay vade ile sizlere sunuluyor.

2015 Model Nissan Qashqai Kampanyası

2015 Model Nissan Qashqai Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git