Nissan Juke Benimle Kampanyası

Nissan Kampanyaları

Nissan Kampanyaları

Nissan’ın en sıradışı tasarımına sahip araç modellerinden birisi olan Juke, her yıl olduğu gibi bu yılda otomobil piyasasına damga vuruyor. Gelişmiş iç mekan tasarımı, ergonomik ve kullanışlı dış stili, spor ruhu ve çağdaş yapısı onu diğerlerinden daha farklı kılıyor. Bu nedenle Nissan, şimdi herkesi bir Juke sahibi yapmak için kolları sıvıyor. 30.06.2014 (00:01)-27.07.2014 (23:59) tarihleri ile 28.07.2014(00:01)-29.08.2014 (23:59) tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile, İnstagram’dan #Jukebenimle sayfasına giderek uygulama üzerinde U şekli yaratmanız ve Juke yazısı oluşturmanız ve fotoğrafınızı #Jukebenimle etiketiyle paylaşmanız gerekiyor. Ardından Jüri tarafından 28 Temmuz 2014 ve 1 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak değerlendirmeye göre kampanya dönemlerinin 1.si ve 2.sine iPad mini hediye ediliyor.

Nissan Juke Kampanyası

Nissan Juke Kampanyası

Kampanya kapsamında ödül kazanan yarışmacılar ise Nissan resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru ile açıklanacak. 18 yaşın üstünü kapsayan kampanya ile katılım sırasında sunulan adres ve kimlik bilgilerinin doğruluğu ise kullanıcılara bağlı. Bir kişinin yalnızca 1 adet ikramiye kazandığı kampanyada, resimler yayınlanmadan önce yetkililer tarafından kontrol ediliyor. KDV ve ÖTV dışında diğer ücretler katılımcı tarafından ödenirken, Estaboom Kampanya ve Danışma Hattı’nı arayarak (0212 258 88 50) daha ayrıntılı bilgi alınabiliyor. Ayrıca kampanyaya katılım için kullanılan İnstagram hesaplarının, takip özelliği gerekmeksizin herkes tarafından görülmesi de gerekmekte.

Nissan Juke iPad Mini Kampanyası

Nissan Juke iPad Mini Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git