Nissan Mayıs Kampanyası

2015 Nissan X Trail Kampanyası

2015 Nissan X Trail Kampanyası

Nissan günümüzde böylesine büyük bir dünya devi olmayı başarmışsa eğer demek ki bir şeyleri doğru yapıyorlar. Bu noktada da neyi doğru yaptıklarını en güzel şekilde görebileceğiniz araçları olarak Qashqai ön plana çıkıyor. Piyasaya çıktığı günden bu yana SUV segmentinin liderliğini üstlenen model, ülkemizde de fazlasıyla talep edilen bir otomobil halini almış durumda.

2015 Nissan Qashqai Renk Seçenekleri

2015 Nissan Qashqai Renk Seçenekleri

Nissan geçtiğimiz dönemlere nazaran bu ay çok daha fazla satış yapmayı başardı. Yakaladıkları bu ivmeyi daha da yukarı çekebilmek adına önemli fırsatları bizlere sunan Nissan, Mayıs ayının verimli geçmesini istiyor gibi görünüyor. İlk etapta Qashqai kalitesine sahip olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek bir kampanyayı devreye sokan Nissan, 2015 model Qashqai için 30 Bin TL’lik krediyi 20 ay vadeli ile sizlere sunuyor. Üstelik bu finansman desteğini sağlarken hiçbir faiz de istemiyor. Yani %0 faizden Qashqai kredinizi çekebiliyorsunuz.

2015 Nissan Micra Kampanyası

2015 Nissan Micra Kampanyası

Nissan’ın kampanyası elbette ki sadece Qashqai için geçerli değil. Nissan’ın diğer otomobillerinde ise 40 Bin TL’ye 20 ay vade, bu sefer %0.89’luk faiz oranı ile sizlere sunuluyor. Son olarak her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen Micra içinde özel bir fırsat sunan Nissan, 12 Bin TL’lik krediyi %0 faiz üzerinden 12 ay vade ile sunarak önemli bir avantajı sizlere sağlıyor diyebiliriz.

2015 Nissan Qashqai İçin Cazip Fırsat

2015 Nissan Qashqai İçin Cazip Fırsat

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git