Nissan Ocak 2016 Kampanyası

Nissan’ın belli periyotlarla düzenlediği kampanyaları Ocak 2016’da da deva ediyor. Geçtiğimiz seneyi cazip fırsatlarla kapatan marka, 2016’ya da hızlı girecek gibi görünüyor. Birçok model için başlatılan kampanyada ciddi manada cazip imkanlar sunuluyor.

2016 Nissan Juke Kampanyası

2016 Nissan Juke Kampanyası

Nissan kampanyasında ilk olarak dikkat çeken detay markanın en fazla talep edilen modeli olan Qashqai’ye özel finansman desteği. Nissan’ın başlattığı kampanyada yeni bir Qashqai sahibi olmak isterseniz, 50 Bin TL tutarındaki finansman desteğini 20 ay vade ile kullanabiliyorsunuz. Ayrıca söz konusu finansman desteği için %0,99’luk faiz oranı belirlenmiş durumda.

2016 Model Nissan Qashqai

2016 Model Nissan Qashqai

Bunun yanı sıra Nissan X-Trail modeli için de 50 Bin TL’lik kredi kullanma imkanınız bulunuyor. Söz konusu kredi Qashqai’de olduğu gibi 20 ay vadeli ve %0,99’luk faiz üzerinden kullanımınıza sunulmuş durumda. Nissan’ın bir başka modeli olan Micra için ise 18 Bin TL tutarındaki finansman desteği 18 ay vadeli olarak size sunuluyor. Söz konusu finansman desteğini %0 faiz ile kullanıyor olmak da önemli bir avantaj anlamına geliyor.

2016 Nissan Micra Fırsatları

2016 Nissan Micra Fırsatları

Bunların yanı sıra geçen senenin son ayında başlatılan KDV kampanyası da ocak ayı boyunca devam ediyor. Qashqai, X-Trail, Micra ve Juke modellerinden birisini satın almak isterseniz KDV’nin yarısını siz, yarısını ise Nissan ödüyor. Böylelikle ciddi bir indirimden yararlanmış oluyorsunuz.

2016 Nissan X-Trail Kampanyası

2016 Nissan X-Trail Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git