Nissan’da Faiz Fırsatları

Nissan'da Faiz Fırsatları

Nissan’da Faiz Fırsatları

Dışarıda görmeye alışık olduğumuz araba markalarından birisi olan Nissan, 2014 senesinin son ayında faiz avantajları ile son derece cazip teklifler sunuyor. Markanın şu anda amiral gemisi olarak nitelendirilebilecek modeli olan Qashqai’de önemli faiz önemli faiz fırsatları bulunuyor. 20 ay vadeli ile verilen 40 bin TL’lik kredilerde % 0.89’lik sabit faiz uygulanıyor. Üstelik Qashqai’lerde tek kampanya da faizler değil. Anlaşmalı akaryakıt şirketlerinde kullanılabilecek 2 bin TL değerinde akaryakıt hediyesi birçok müşterinin aklını çelmeye yetecektir diyebiliriz.

Nissan müşterilerinin yüzünü güldürmeye Qashqai haricindeki modellerde devam ediyor. Nissan Juke modellerinde  Qashqai’ye nazaran biraz daha düşük faiz oranları ile kredi verilmesi söz konusu. 20 ay vadeli 30 bin TL’lik kredi için % 0.59’luk sabit faiz oranı ciddi anlamda cazip bir teklif olarak görülüyor. Bunun yanı sıra Nissan’ın Juke modelleri 49.990 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Nissan’ın bir diğer modeli olan Micra ise 36.990 TL’lik fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Nissan Juke ve Note modellerinin finanse edilmesinde de 15 ay vadeli 15 bin TL’lik krediler % 0.59’luk faiz oranları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Nissan’daki bu faiz kampanyaları 2014 senesinin son gününe kadar devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git