Nissan’dan Bakım Kampanyası

Nissan Kampanya

Nissan Kampanya

   

 Araç satın almak sadece satış işleminde otomobil üreticisi ile görüşebildiğiniz fakat sonrasında ilişkilerinizin koptuğu bir durum değil. Aracı satın aldığınız marka, satış işleminden sonra ne kadar süre ile sizinle ilgileniyorsa, size satış sonrası destek konularında ne kadar yardımcı oluyorsa, almış olduğunuz arabadan daha fazla memnun kalmanızı beraberinde getirecektir. Bir araç satışının en önemli unsurlarından birisi olan satış sonrası periyodik bakımlar noktasında sektörün en başarılı isimlerinden birisi olan Nissan, bu alanda rakiplerine nazaran gerçekten çok daha iyi bir hizmet sunuyor. Birçok kişinin Nissan’ın tercih etmesinde önemli bir faktör olan bakım hizmeti, sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Nissan’ın yaklaşık olarak 3 senedir devam ettirmekte olduğu bu kampanya dahilinde herkesin istediği model ile bu bakım kampanyasından yararlanabiliyor. Qashqai’de 308 TL den, Note’da 248 TL den, Micra’da 248 TL den, Navara’da 430 TL den, Primera’da 253 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olduğunuz araçların bakımlarını yaptırabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz aracı bakıma götürdüğünüzde eğer ki otomobiliniz benzinli ise hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yağ ve işçilik bedelleri karşılanıyor. Dizel araçlarda ise biraz önce saydığımız bakımların yanı sıra yağ filtresine de bakılıyor.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Nissan’dan Bakım Kampanyası Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet dedi ki:

    Nissan juke benzinli 60000km bakiminda neler degisir ayrica triger kayislimi yoksa zincirlimi tesekkurler

  2. Mehmet dedi ki:

    Nissan juke benzinli 60000km bakiminda neler degisir ayrica triger kayislimi yoksa zincirlimi tesekkurler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git