Nissan’dan Ocak Ayı Rekoru

Nissan Qasgqai Rekor

Nissan Qasgqai Rekor

 

 Geçtiğimiz seneyi ülkemizde rekor düzeyde satış rakamlarına ulaşarak kapatma başarısı gösteren Nissan, başarı grafiğindeki yükseliş trendini aynı şekilde devam ettirmeyi başarmış gibi görünüyor. Türkiye’deki satışlarını geçtiğimiz yılın Ocak ayına göre %27 oranında arttıran Nissan, sadece ülkemizde değil tüm Avrupa’da da benzer bir başarı sergilemeyi başardı.  Türkiye’de Ocak ayı içerisinde 950 adet otomobil satışı gerçekleştiren marka ülkemizde son 12 yılın en yüksek Ocak ayı satış rakamına ulaşmayı başardı. Aynı zamanda pazar payını da arttıran Japon devi, gerçekten de başarılı bir işin altına imza atmış gibi görünüyor.

Nissan GT-R Modeli

Nissan GT-R Modeli

Avrupa’nın önemli ülkelerinde yerel markaların olmasına rağmen satış rakamlarını arttırarak tüm Avrupa baz alındığında pazar payını %4.1’e yükselten Nissan, bu başarısında Qashqai gibi başarılı modellerin payı çok büyük. Güncelik, konfor ve performans gibi bir aracın en önemli özellikleri noktasında gerçektende verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz nadir araçlar üreten marka, son on yılda Avrupa’daki pazar payını %2.7’den %4.1’e yükseltme başarısı göstererek ne kadar kaliteli araçlar ürettiğini herkese ispat etmiş bulunuyor.

Nissan Micra Modeli

Nissan Micra Modeli

Eğer ki Nissan konusunda kafanızda bir şüphe varsa, sadece bu verilere bakma bile şüphelerinizin ortadan kaybolmasına yetecektir. Gerçektende kaliteli bir araç sahibi olmak istiyorsanız, Nissan modellerine mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

Nissan Juke Modeli

Nissan Juke Modeli

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git