Opel Astra 2014 Ekim Kampanyası

Opel Astra HB Kampanyası

Opel Astra HB Kampanyası

Opel Astra, yeni modelleri ve tasarımları ile oldukça ilgi çeken araç modelleri arasında gelmektedir. Sonbahar geldi ve yeni yıl yaklaşmışken araç firmaları pek çok kampanyalar düzenlemekte ve showroomlarını yeni modellerle yenilemek istemektedir. Siz de eğer Opel Astra almak istiyorsanız bu yeni kampanyalardan yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz. Ekim ayı içerisinde bir Opel Astra almak isterseniz zaman kaybetmeden bir Opel yetkili satıcısına ya da bir showroom’una gelebilirsiniz. Eğer Opel Astra alacaksanız ekim ayı içerisinde sıfır faiz kampanyası ile 15.000 TL’ye kadar kredi imkanlarından yararlanabileceksiniz. Kendi ödeme planınıza göre üstelik 15 aya kadar da ödeme imkanını size sunan firma oldukça güzel bir kampanyayı sizlerle buluşturuyor.

Sıfır faiz kampanyası yanında indirimli fiyatlara 18-19 ekim tarihlerinde de yetkili satıcılarda ulaşabileceksiniz. Üstelik Astra HB ve ASTRA Sedan modellerine bu tarihşer 1.500 ve 2.000 TL’lik bir indirimle sahip olarak yeni yıla yeni arabanızla girebilirsiniz. Opel Astra kadar tercih edilen bir diğer Opel modeli’de Opel Corsa. Bu modele de 36.000 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabilmek için ekim ayını kaçırmayın!

Opel Astra 2014 Ekim Kampanyaları

Opel Astra 2014 Ekim Kampanyaları

Opel İç Tasarım

Opel İç Tasarım

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git