Opel Astra Aralık Ayı Kampanyası

Yeni Opel Astra HB

Opel firmasının uzun dönemlik bir geçmişi bulunmaktadır. Araçlarının kaliteli olması da bu geçmiş ile orantılıdır. Opel tercih eden insanların çoğu bir sonraki araç olarak da bu firmayı kullanmaktan vazgeçemiyor. Firmada bunu düşünerek Astra modeli ile sizlere çok güzel bir kampanya hazırlamış. Opel Astra aralık ayı kampanyası kısa olarak özeti firma size sıfır faizle finansman olanağı sağlaması. Bu kampanya sadece Opel Astra modelinin Hatchback kasaları için geçerlidir. Bunun yanında firma bu kampanya ile diğer firmalardan daha çok alıcı çekeceğini düşünüyor. Opel Astra Hatchback araç almak isteyenler ellerini biraz hızlı tutmalılar bunun nedeni ise bu kampanya sadece 31 aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Yeni Opel Astra HB

Opel Astra Kampanya Hakkında Bilgi

Kampanya Sadece Opel Astra Hatchback modelinde geçerlidir ve geçerlilik süresi 01 Aralık 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasındadır. Kampanyanın genel özelliği bu aracı bu tarihler arasında arasın da alırken kredi kullanırsanız bu kredi bireysel Türk lirası taksitli oto kredisi olarak geçecektir. Kampanya dâhilin deki araçlardan alırsanız araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredi kullanmanıza izin verilecektir. Kredi tutarınızı belirlerken kullanılan fiyat aracı alırken faturanızda yazan nihai bedele göre belirlenir. Bu kredi kampanyasından yararlanırken bireysel müşteri iseniz 20.000 TL krediniz için % 0 faiz oranı ile 20 ay vadeli, eşit şekilde ödeme yapacaksanız tahsis ücreti olarak 100 TL kesilecektir bununla birlikte toplam geri ödeme tutarınız 20.100 TL olacaktır. Kredinin size yıllık maliyeti oranı ise % 0,57’dir. Kampanya dahilinde hayat sigortası olmadığı için toplam maliyet içerisine eklenmemiştir. Aylık olarak aldığınızda ve yıllık olarak aldığınızda kasko değerlerini bu maliyet üzerine eklenmiyor. Kredi kullanmanız tamamen finans kurulunun onayı dahilin de olacaktır. Kredi alacağınız finansal kuruluş, kredi ile ilgi koşulları, kampanya üzerinde ve faiz oranları içerisinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

* Yıllık maliyet oranı şeklinde söylenen efektif yıllık faiz oranı olduğundan hesaplama işine sigortada kullanılan prim eklenmemiştir.

** Alacağınız kredinin toplam olarak size maliyeti taksit değerleri ve tahsis ücretini içerisinde barındırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git