Opel Ekim Ayı Kampanyası

Ekim ayında Opel tarafından düzenlenen kampanya dahilinde birbirinden avantajlı fırsatlar sizlere sunuluyor. Hal böyle olunca da ekim ayı Opel için bir hayli hareketli geçecek gibi görünüyor.

2015 Opel Astra Fırsatları

2015 Opel Astra Fırsatları

İlk olarak Opel’in başlattığı kampanya dahilinde 12 Bin TL’lik finansman desteğini 12 ay vade ile kullanabiliyorsunuz. Üstelik kullandığınız kredi tutarı için herhangi bir faiz oranı da ödemiyorsunuz. Yani %0’lık faiz imkanından yararlanıyorsunuz.

2015 Opel Mokka Kampanyası

2015 Opel Mokka Kampanyası

Opel’in bir diğer kampanyası ise ekim ayı içerisinde araç sahibi olmak isterseniz taksit ödemelerini tam olarak bir sene erteleyebiliyorsunuz. 2015 Ekim ayı içerisinde alınan aracın taksitleri 2016 Ekim’de ödenmeye başlıyor ve böylelikle çok ciddi bir taksit erteleme söz konusu olabiliyor.

2015 Opel Corsa Avantajları

2015 Opel Corsa Avantajları

Eğer ki sizlere bahsettiğimiz 12 Bin TL’lik finansman desteği sizler için yeterli değil ve daha yüksek meblağlarda finansman desteği almak isterseniz 50 Bin TL’lik krediyi 36 ay vade ile kullanabiliyorsunuz. Söz konusu finansman desteği için ise uygulanan faiz oranı %1,28 olarak belirlenmiş durumda. Bu sayede hem Opel kalitesine sahip olabiliyor, aynı zamanda da maddi açıdan kendinizi fazla zorlamamış oluyorsunuz. Kısacası ekim ayında araç satın almak istiyorsanız Opel’in yetkili bayilerine mutlaka uğramalısınız.

2015 Model Opel İnsignia Kampanyası

2015 Model Opel İnsignia Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2018 Peugeot Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Peugeot, 2015 Peugeot Fiyatları ve 2016 Peugeot hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git